poniedziałek 17.02.2020

Imieniny: Aleksego Lukasza

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

W najbliższych dniach przerw w dostawie energii elektrycznej mogą spodziewać się mieszkańcy Lutyni i Żurawińca.

13 lutego w sali narad Urzędu Gminy Udanin odbyła się narada wójta gminy Udanin Wojciecha Płaziuka z sołtysami.

Burmistrz Środy Śląskiej ogłasza nabór na stanowisko podinspektora ds. oznakowania i wykorzystania pasa drogowego oraz zarządzania ruchem i dokumentacją w Wydziale Inwestycji Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej.

Szanowni Państwo, Za nami kolejny rok ciężkiej i intensywnej pracy władz samorządowych gminy Malczyce. Osobiście bardzo dziękuję wszystkim współpracownikom za tą konsekwentną pracę na rzecz lokalnej społeczności.

W Domu Kultury w Środzie Śląskiej 12 lutego odbył się ogólnopolski turniej pod nazwą "Dni Warcabowe Santander Bank Polska w Środzie Śląskiej - Edycja 3 w Warcabach Stupolowych".

Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża w Środzie Śląskiej wprowadził sprzedaż cegiełek. Kupując jedną, za jedyne 5 zł, można wybrać sobie ubranie.

Utwory Piotra Rejdy, muzyka i kompozytora ze Środy Śląskiej skłaniają odbiorców do przemyśleń, chwili zadumy i refleksji. Teksty traktują o rzeczywistości - takiej jaka jest, nie zawsze idealnej, ale wykraczającej też poza.

Do gminnego postępowania ofertowego na budowę Skateparku przy akwenie Kajaki w Środzie Śląskiej przystąpiło trzech wykonawców.

22 stycznia otrzymaliśmy pytanie od czytelnika dotyczące tzw. „rewolucji śmieciowej”, a konkretnie segregacji i kar zbiorowych za niestosowanie się do niej w "blokowiskach". - Co w przypadku osób, które nie będą tego robiły z różnych przyczyn np. podeszłego wieku, niezrozumienia tematu czy niesprawności intelektualnej? Lub w przypadku podrzucania odpadów przez innych mieszkańców? Czy takie kary dotyczą faktycznie wszystkich? - pyta mężczyzna.

Obserwując zmiany w naszym otoczeniu możemy zauważyć bardzo dynamiczny rozwój  fotowoltaiki. Coraz więcej gospodarstw domowych decyduje się na inwestycje w panele fotowoltaiczne, a co za tym idzie, brak rachunków za prąd.

nadania i odbiory 18

taxi stas

58543632 295375021394617 475021145259638784 n

handlo trans

drewno kominkowe

stihl

0001

 

komnet internet

allago reklama kino Obszar roboczy 1

panele 5kw

hydrotech do gazety nowa reklama

Serwis

zuk baner