piątek 29.05.2020

Imieniny: Magdaleny Bogumiły

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Jak działa porównywarka ubezpieczeń OC AC?

Jak działa porównywarka ubezpieczeń OC AC?

Nie musisz przepłacać za ubezpieczenia OC i AC. Skorzystaj z porównywarki ubezpieczeń i wybierz dla siebie taką polisę, która będzie najbardziej korzystna!

Najlepsza polisa samochodowa to taka, która będzie tania, a przy tym będzie zapewniała szeroką ochronę ubezpieczeniową w Polsce i za granicą. Wybranie takiej polisy samodzielnie nie musi być trudne – w tym celu wystarczy zastosować specjalną porównywarkę polis on-line, z którą wszystkie najlepsze oferty mamy na wyciągnięcie ręki.

Jeśli również zależy Ci na tym, aby znaleźć dla siebie najkorzystniejszą polisę OC czy AC, dowiedz się więcej o porównywarkach razem z nami!

 • Czym jest porównywarka OC AC?
 • Jakie ubezpieczenia możemy porównać?
 • Zalety korzystania z porównywarek ubezpieczeń
 • Porównywarka OC AC – jak to działa?
 • Czy ubezpieczenie z porównywarki można wykupić?

 

Czym jest porównywarka OC AC?

 

Porównywarka ubezpieczeniowa jest rodzajem serwisu internetowego, którego głównym celem jest porównywanie różnych ofert ubezpieczycieli. Obecnie z serwisów tego typu może korzystać każdy, kto chciałby znaleźć dla siebie korzystną ofertę – bez potrzeby wychodzenia z domu!

Najczęściej porównywarki ubezpieczeń stosowane są przez kierowców, którzy poszukują dla siebie niedrogich ubezpieczeń komunikacyjnych. Ceny tego typu polis mogą być naprawdę bardzo różnorodne, a tym samym warto także szukać tych najbardziej atrakcyjnych – nawet jeśli jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z ubezpieczycielem.

Internetowa porównywarka nie obliguje nas do zakupienia polisy ubezpieczeniowej – kalkulację możemy wykonać za darmo i niezobowiązująco.

 

Jakie ubezpieczenia możemy porównać?

 

Z pomocą porównywarki ubezpieczeń samochodowych możemy sprawdzić ceny czterech najbardziej popularnych typów polis ubezpieczeniowych dla kierowców, a mianowicie:

 • ubezpieczenie OC – odpowiedzialności cywilnej, obowiązkowa polisa dla każdego właściciela samochodu
 • ubezpieczenie AC – autocasco, które zapewnia większą ochronę dla samochodu i kierowcy, na przykład w przypadku kradzieży, aktów wandalizmu i innych uszkodzeń, AC to ubezpieczenie nieobowiązkowe
 • ubezpieczenie NNW – następstw nieszczęśliwych wypadków, pozwala na uzyskanie dodatkowego odszkodowania po wypadku, na przykład na leczenie
 • ubezpieczenie Assistance – zapewnia dodatkową pomoc w drodze, na przykład holowanie, naprawy

Porównywarka może dla nas zatem sprawdzić zarówno koszt najpopularniejszej polisy OC, jak również innych polis, gdy także jesteśmy zainteresowani ich zakupieniem.

 

Zalety korzystania z porównywarek ubezpieczeń:

 

 • Łatwe porównanie kosztów polis u różnych ubezpieczycieli – bez potrzeby prowadzenia osobnych kalkulacji.
 • Niższy koszt ubezpieczenia – można łatwo porównać ceny i wybrać taką polisę, która okaże się najbardziej atrakcyjna cenowo.
 • Oszczędność czasu – nie musimy udawać się do agenta i do ubezpieczyciela, wszystko załatwimy z zacisza własnego domu w zaledwie parę minut.
 • Możliwość zakupienia polisy przez internet – na podstawie dokonanej kalkulacji z dodatkowymi obniżkami.
 • Honorowanie posiadanych zniżek – ubezpieczenie weźmie pod uwagę lata bezszkodowej jazdy kierowcy.

 

Porównywarka OC AC – jak to działa?

 

Korzystanie z porównywarki ubezpieczeń naprawdę jest bardzo proste i każdy kierowca może za pośrednictwem takiego serwisu znaleźć dla siebie najkorzystniejszą ofertę – nawet w tym momencie!

Po wejściu na stronę porównywarki ubezpieczeń wybieramy typ interesującej nas polisy, na przykład ubezpieczenie samochodowe OC, a potem przystępujemy do wypisania specjalnego formularza ubezpieczenia. W formularzu tym podajemy dane o sobie jako o kierowcy pojazdu, a także dane dotyczące pojazdu oraz dotychczasowej historii ubezpieczeniowej. Dodatkowo, możemy być poproszeni o podanie danych kontaktowych.

Gdy już wypiszemy formularz, porównywarka wykonuje dla nas kalkulację i od razu prezentuje je wyniki. Dzięki temu, że są one uszeregowane od najtańszej do najdroższej, możemy bardzo łatwo wyszukać najlepszą propozycję.

 

Czy ubezpieczenie z porównywarki można wykupić?

 

Jak wspomnieliśmy już powyżej, porównywarka ubezpieczeń pozwala także na wykupienie polisy w atrakcyjnej cenie. W tym celu klikamy na przycisk znajdujący się przy wybranej ofercie i następnie jesteśmy przenoszeni na stronę internetową ubezpieczyciela.

Po wypisaniu formularza na stronie ubezpieczyciela wybieramy także formę płatności – możemy zapłacić za ubezpieczeni od razu szybkim przelewem.

 

Porówneo.pl – sprawdź najlepsze polisy już teraz!

 

Chcesz kupić najtańsze ubezpieczenie OC lub AC? Skorzystaj z serwisu Porowneo.pl i sprawdź już teraz, który ubezpieczyciel może zapewnić Ci najlepsze warunki i najniższe ceny polisy!

Porowneo.pl to porównywarka ubezpieczeń, z którą można sprawdzić także ceny polis samochodowych, w tym między innymi PZU, Generali, Aviva, Ergo Hestia, Link4, MTU24, Proama i Benefia.

Skorzystanie z porównywarki Porowneo.pl jest naprawdę bardzo proste – wystarczy tylko wypisać formularz na stronie internetowej, aby już w kilka minut sprawdzić ceny ubezpieczeń u różnych ubezpieczycieli. Sprawdź, gdzie za polisę zapłacisz najmniej!

 

(mpr)

 

 
Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Jak tańczyć na weselach i pić wódkę i zachować odstęp 2 metrów?
prof Simon pisze,że zarazi się tysiące osób a osoby powyżej 7o lat bedą umierac.
Tak sie własnie pozwala kłamac na forum ... Anonimowe kłamstwa... Zal
Szacun dla Mieczysława Łabatczyka ze nie ugiął się pod presja opozycyjnych radnych i zaglosował za r...

Lokalne ogłoszenia drobne

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…

14.05.2020 06:33 wrote:

Wykonam usługi spawalnicze (płoty, bramy, schody ,konstrukcje stalowe, zabudowy, stoły itp.) Jestem mobilny więc prace mogę wykonać w ter…