Wydrukuj tę stronę
Jest już nowy kierownik SPZOZ Malczyce

Jest już nowy kierownik SPZOZ Malczyce

25.07. 2018
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Dzisiaj tj. 25 lipca 2018 roku w Urzędzie Gminy Malczyce, wójt gminy Piotr Frankowski podpisał umowę o pracę z Mateuszem Olkowskim, który w ramach przeprowadzonego naboru objął stanowisko kierownika Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

20 lipca odbyło się trzecie posiedzenie komisji konkursowej dotyczące wyłonienia kierownika SP ZOZ Malczyce. Podpisanie umowy odbyło się w oparciu o protokół postępowania konkursowego z którego wynika, że komisja odbyła rozmowy z kandydatami, a następnie w drodze tajnego głosowania wybrała kierownika.

- Atmosfera powołania nowego kierownika SPZOZ Malczyce pozostawia wiele do życzenia. Podjęliśmy decyzję, że nie można pozwolić, aby osoby które za wszelką cenę próbowały sabotować ten proces, w nieskończoność przeciągały procedury. 20 lipca 2018 roku, komisja w składzie czterech pozostałych członków kontynuowała swoją pracę i zgodnie z procedurami procesu konkursowego dokonała przesłuchania kandydatów, a następnie wyboru kierownika SPZOZ Malczyce. Gratuluję panu Mateuszowi Olkowskiemu i wierzę że ten wybór zakończy wszelkie spekulacje na temat naszej przychodni i wprowadzi spokój w dalszym jej funkcjonowaniu. Jestem zgodny z nowym kierownikiem, że najważniejsi są pacjenci naszej przychodni – komentuje wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski.

Gmina Malczyce