Wydrukuj tę stronę
Jubileusze Pracy w Schumacher Packaging

Jubileusze Pracy w Schumacher Packaging

Cz, 29.10.2020 10:23

Jako rodzinne przedsiębiorstwo, dla którego najważniejsi są ludzie dbamy o to, aby celebrować ważne dla nas chwile. Niestety, rok 2020 upływa wszystkim w cieniu walki z pandemią i wiele kluczowych dla naszej schumacherowej rodziny wydarzeń jesteśmy zmuszeni świętować w nowych warunkach i zaostrzonym reżimie sanitarnym.Jedną z takich szczególnych dat w firmowym kalendarzu jest Jubileusz, podczas którego pracownicy obchodzący okrągłe rocznice swojej pracy są szczególnie wyróżniani za codzienny trud włożony w budowanie historii naszej krępickiej fabryki.  W tym roku Jubileusze pracy świętują 84 osoby, będące z nami od 5, 10, 15 i 20 lat. Jesteśmy niezmiernie dumni, że społeczność zakładu Schumacher Packaging Wrocław może poszczycić się tak licznym, sukcesywnie powiększającym się zespołem wieloletnich pracowników.

Historia firmy to przede wszystkim historia pracujących tutaj ludzi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że rozwój firmy to także nieustanny rozwój naszego zespołu. Wierzymy, że stale powiększająca się liczba długoletnich współpracowników świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas członkowie Schumacher Team, a także o możliwościach realizowania swoich planów zawodowych i pasji. To między innymi właśnie one pozwalają nam być razem przez tak wiele lat.

Dzięki Jubilatom możemy wciąż mówić o nieprzerwanym wzroście naszego zakładu i wielu sukcesach, które razem osiągamy. W tym trudnym okresie udowodniliśmy, że jesteśmy prawdziwą rodziną – wspólnie stawiającą czoła przeciwnościom losu. Świadomość, że zawsze możemy na siebie liczyć pozwala ze spokojem patrzeć w nadchodzącą przyszłość.

Drodzy Jubilaci, dziękujemy za Wasze wieloletnie zaangażowanie i codzienny wysiłek!

Artykuł sponsorowany

szumacher jubileusz2

                                                             Jubilaci Schumacher Packaging 2019

glowne

szumacher jubileusz3