Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Kasia Zawada zachwyciła udanińską publiczność

Kasia Zawada zachwyciła udanińską publiczność

23.09. 2019

W sobotę 21 września w Szkole Podstawowej w Udaninie odbył się Koncert Piosenek Anny German „Śpiewająca Eurydyka” w wykonaniu Katarzyny Zawady.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. Ryszard Czarnecki – b. wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, Przemysław Czarnecki – poseł na Sejm RP, Aldona Michalak – przewodnicząca Ligii Kobiet Polskich, Janusz Strzelecki - przewodniczący Rady Gminy wraz z radnymi, Bożena Basa - dyrektor Szkoły Podstawowej w Udaninie, których przywitał gospodarz gminy Wojciech Płaziuk.

Podczas występu solistka wraz z prowadzącym przybliżyła życiorys i twórczość wielkiej gwiazdy, jaką była żyjąca w latach 1936-1982 Anna German. Kasia wykonała utwory w trzech językach: polskim, rosyjskim oraz włoskim. Licznie zgromadzona publiczność była pod ogromnym wrażeniem występu Katarzyny. Młoda artystka zaprezentowała własną interpretację przebojów Anny German, jak m.in.: "Tańczące Eurydyki", "Człowieczy los", "Greckie wino”.

Na zakończenie wójt i poseł, w ramach podziękowania za wspaniały występ, wręczyli artystce piękne bukiety kwiatów, a następnie przeprowadzono losowanie wśród dorosłych uczestników koncertu. Trzy osoby otrzymały podwójny bilet na wyjazd do Parlamentu Europejskiego ufundowany przez posła Ryszarda Czarneckiego. Szczęście dopisało Paniom: Beacie Lipka, Małgorzacie Jurek oraz Marcie Dobrzyckiej. Zadowolone zwyciężczynie nie kryły wzruszenia odbierając symboliczne bilety.

Ponadto uczestnicy koncertu mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku ufundowanego przez Gminę Udanin.

To był naprawdę wyjątkowy wieczór, który na długo zapisze się w pamięci publiczności. Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców na kolejne wydarzenia kulturalne organizowane w naszej gminie.

Gmina Udanin

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Centralny Port Komunikacyjny. Budowany będzie że środków prywatnych i unijnych. Czaskalski chce zro...
Nie proś dziada o pożyczkę i pomoc.
Po co stadiony jak zawodników nie ma a tym samym klubów piłkarskich. Przykład Chełm, drużyna powstaj...
Czaskowski - gdy poprosisz go o pomoc to do ci góra- 20 groszy . Taki ma gest ta łajza.

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…