poniedziałek 09.12.2019

Imieniny: Wieslawa Leokadii

 
Kolejne medale dla naszych karateków!

Kolejne medale dla naszych karateków!

14.10. 2018

Jak widać średzcy karatecy nie zwalniają tempa i znów mogą chwalić się medalami. Tym razem rywalizowali w Kościanie, gdzie 13 października odbyły się XII zawody dla dzieci i młodzieży w karate olimpijskim WKF.

Startowało w nich 428 zawodników z 28 klubów z całej Polski. Znakomicie spisali się w nich średzcy karatecy. Podopieczni senseia Bogusława Boczniewicza wywalczyli 6 medali - cztery złote i po jednym srebrnym oraz brązowym. Taki wynik dał  bardzo dobre 3. miejsce w klasyfikacji medalowej zawodów w stawce 28 klubów.

Złoto w kata w swoich kategoriach wywalczyli - Milena Żurek, Michał Dziedzicki, Maria Kułakowska oraz drużyna w składzie - Michał Dziedzicki, Bartosz Zamaro i Adam Dul. Drugie miejsce w U-12 wywalczył Adam Dul, a trzecie w tej samej kategorii Bartosz Zamaro.       

- Zawody w Kościanie były zaliczane do rankingu kadry wielkopolski WKF. Wzięli w nich udział wszyscy najlepsi karatecy z tego regionu. Stały one na wysokim poziomie organizacyjnym i sportowym - mówi trener średzkich karateków.

Turniej został zorganizowany pod patronatem Polskiej Unii Karate oraz burmistrza miasta Kościan. Organizatorem był klub karate Gottsu.

(rol/bb) fot. bb

Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

wspaniałe dzieciaki ja te gratuluje

This comment was minimized by the moderator on the site

gratulacje gratulacje i jeszcze raz gratulacje dla trenera i oczywiście dzieciaków i ich rodziców

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację