czwartek 12.12.2019

Imieniny: Dagmary Aleksandry

 
Komendant Straży Miejskiej: Zlecę funkcjonariuszom zwrócenie szczególnej uwagi

Komendant Straży Miejskiej: Zlecę funkcjonariuszom zwrócenie szczególnej uwagi

29.03. 2019

22 marca opublikowaliśmy prośbę mieszkańców Środy Śl. o interwencję w sprawie notorycznego zaśmiecania, przez osoby czekające na busy i autobusy, wejścia do klatki schodowej przy Placu Wolności 66/68.

Na apel mieszkańców odpowiedział Komendant Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej:

Straż Miejska informuje, że nigdy nie dostawała skarg od mieszkańców na zachowanie osób odjeżdżających do zakładów pracy w piątki w godz. 21:30 (zaśmiecenie) to też funkcjonariusze nie pilnowali osób tam przebywających nie tylko dla tego, że nie było zgłoszeń, ale początek weekendu poświęcony był i jest na monitorowanie terenu akwenu Kajaki, parków, boiska, miejsc gromadzenia się młodych ludzi, gdzie może dochodzić do zdarzeń społecznie uciążliwych.

W najbliższy piątek zlecę funkcjonariuszom zwrócenie szczególnej uwagi na pl. Wolności 66/68 (przystanek odjazdów autobusów).

(rol) / fot. Czytelniczka

Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Burmistrz zmusił komendanta do wydania oświadczenia i uważa że temat załatwił. Poradzę Panu jest firma od sprzątania to choć raz w tygodniu wypadałoby posprzątać te śmieci a nie liczyć na mieszkańców.jakoś na daszyńskiego koło pana bloku ciągle ktoś dyżuruje z miotłą.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację