czwartek 16.07.2020

Imieniny: Eustachego Marii

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Chomiąży

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Chomiąży

11.03. 2019

W zabytkowym kościele p.w. Świętego Michała Archanioła w Chomiąży , 8 marca odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, zorganizowany przez wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego, ks. Andrzeja Obuchowskiego oraz Tadeusza Samborskiego.

Uroczystość zatytułowana „Być kobietą... być kobietą...” była w pełni poświęcona płci pięknej. Wspomnienia, żarty, porady i oczywiście życzenia - wszystko w tym dniu było tylko i wyłącznie o kobietach i dla kobiet.

Spotkanie rozpoczął Tadeusz Samborski, który wyjaśnił wybór miejsca spotkania oraz przedstawił artystów występujących w domu bożym. Aurelia Sobczak, aktorka sceny polskiej poprowadziła koncert, a wystąpili - Leonid Wołodko oraz Barbara Droździńska, którzy zaprezentowali światowe przeboje.

Głosy artystów wypełniły mury kościoła, a wspaniała akustyka oraz wyjątkowe barwy głosu spowodowały wyjątkowe doznania wśród słuchaczy. Po występach dowodów uznania nie było końca.

Tadeusz Samoborski złożył życzenia wszystkim Paniom. Zrobił to w sposób żartobliwy, opowiedziany dowcip uświadomił, jak ważną i decydującą rolę odgrywają kobiety w życiu każdego mężczyzny.

O nietypowych zachowaniach kobiet, wspomniała prowadząca koncert. - Jesteśmy wyjątkowe, jednak zrozumienie nas w niektórych sytuacjach może być problematyczne wśród mężczyzn. Bo drogie Panie, wytłumaczmy naszym mężom, kiedy mówimy TAK, mamy namyśli... - O tu jednogłośnie padły ze strony kobiet odpowiedzi: NIE, i odwrotnie. - Jednak nasze zachowania niekiedy i zaskakują nas same, kiedy na drzwiach wejściowych widnieje duży napis PCHAĆ, kobieta co robi? - pytała aktorka. - Ciągnie... - odpowiedziały chórem i z uśmiechem na twarzy panie.

Na uroczystości znalazło się kilku "rodzynków", którym Aurelia Sobczak przekazała parę wskazówek i prawd dotyczących kobiet: - Mężczyzna pragnie być silny, kobieta KOCHANĄ, miłość wchodzi mężczyźnie przez oczy, to dlatego my się tak stroimy i malujemy, natomiast kobiecie przez uszy. Panowie! Dobre, czułe słowo nic nie kosztuje. Natura dała kobicie intuicję, aby mogła przeczuć u mężczyzn zamiary, które nie przemknęły mu jeszcze przez głowę. Większość kobiet zadaje mężczyznom pytania, na które i tak znają odpowiedź, więc drodzy mężczyźni nie warto kłamać. Kobiety nie są tak bardzo skomplikowane. Jeżeli nie wiadomo, o co chodzi to chodzi o... poświęcenie im większej ilości czasu

Przed ołtarzem artyści zaprezentowali utwory w języku rosyjskim, białoruskim, francuskim i oczywiście polskim. W tym miejscu warto jednak wspomnieć, że Leonid Wołodko potrafi śpiewać w 11 językach, jednak jego zdaniem najpiękniejszą piosenką jest zaśpiewana w języku miłości czyli po francusku.

Koncert był wyjątkowy, a uczestniczące w nim kobiety na pewno będą jeszcze długo go wspominać.

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Zmiękczają was, Katolików,pomału ludzie o lewackich poglądach,a wam się wydaje,że to postęp i nowoczesność.Koncerty w Domu Bożym? z okazji "dnia kobiet"(!) i jeszcze ksiądz pozwala na takie odstępstwa!Komu i czemu to ma służyć?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Twój profesor w maligmie przewidywał katastrofę Polski gdy będzie 500 zł dla Polskich dzieci. I co s...
Kibic' nie Dobrej Zmiany" skomentował/a W powiecie średzkim z większym poparciem Andrzej Duda
Brawo !!! Nie długo się dowiemy co to "Dobra Zmiana'Wszyscy lecimy Tupolewem ,tylko 10 mln z nas jes...
Guru Platformy Obywatelskiej oraz mędrzec Europy Lech Wałęsowicz.odebrał staranne wykształcenie . ...
Nie da się czterdziestu pięciu lat przespać na biurku. Nawet nie wiem, jak bardzo byś chciał i nie l...

Lokalne ogłoszenia drobne

09.07.2020 14:49 wrote:

Kupię praktycznie wszystko z Antyków, w każdym stanie, bez specyfikacji : Obrazy, Ikony, Porcelanę, Ceramikę, stare Szkło, przedwojenne Kry…

09.07.2020 09:24 Sprzedam umeblowane mieszkanie wrote:

Sprzedam umeblowane mieszkanie 48,8 m2, I piętro, pełna własność, 2 pokoje, piwnica, ul. Warzyńska, po generalnym remoncie w 2018 r.&nb…

02.07.2020 07:30 wrote:

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony o powierzchni 125 m2 ulokowany  na działce o rozmiarze 22 arów. Dom znajduje się  w miejs…

01.07.2020 14:37 wrote:

Jeśli remontujesz, zmieniasz wystrój, sprzedajesz albo kupiłeś mieszkanie, dom, wille, w której są Antyki, różne Poniemieckie przeróżne gra…