Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Chomiąży

Koncert z okazji Dnia Kobiet w Chomiąży

11.03. 2019

W zabytkowym kościele p.w. Świętego Michała Archanioła w Chomiąży , 8 marca odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, zorganizowany przez wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego, ks. Andrzeja Obuchowskiego oraz Tadeusza Samborskiego.

Uroczystość zatytułowana „Być kobietą... być kobietą...” była w pełni poświęcona płci pięknej. Wspomnienia, żarty, porady i oczywiście życzenia - wszystko w tym dniu było tylko i wyłącznie o kobietach i dla kobiet.

Spotkanie rozpoczął Tadeusz Samborski, który wyjaśnił wybór miejsca spotkania oraz przedstawił artystów występujących w domu bożym. Aurelia Sobczak, aktorka sceny polskiej poprowadziła koncert, a wystąpili - Leonid Wołodko oraz Barbara Droździńska, którzy zaprezentowali światowe przeboje.

Głosy artystów wypełniły mury kościoła, a wspaniała akustyka oraz wyjątkowe barwy głosu spowodowały wyjątkowe doznania wśród słuchaczy. Po występach dowodów uznania nie było końca.

Tadeusz Samoborski złożył życzenia wszystkim Paniom. Zrobił to w sposób żartobliwy, opowiedziany dowcip uświadomił, jak ważną i decydującą rolę odgrywają kobiety w życiu każdego mężczyzny.

O nietypowych zachowaniach kobiet, wspomniała prowadząca koncert. - Jesteśmy wyjątkowe, jednak zrozumienie nas w niektórych sytuacjach może być problematyczne wśród mężczyzn. Bo drogie Panie, wytłumaczmy naszym mężom, kiedy mówimy TAK, mamy namyśli... - O tu jednogłośnie padły ze strony kobiet odpowiedzi: NIE, i odwrotnie. - Jednak nasze zachowania niekiedy i zaskakują nas same, kiedy na drzwiach wejściowych widnieje duży napis PCHAĆ, kobieta co robi? - pytała aktorka. - Ciągnie... - odpowiedziały chórem i z uśmiechem na twarzy panie.

Na uroczystości znalazło się kilku "rodzynków", którym Aurelia Sobczak przekazała parę wskazówek i prawd dotyczących kobiet: - Mężczyzna pragnie być silny, kobieta KOCHANĄ, miłość wchodzi mężczyźnie przez oczy, to dlatego my się tak stroimy i malujemy, natomiast kobiecie przez uszy. Panowie! Dobre, czułe słowo nic nie kosztuje. Natura dała kobicie intuicję, aby mogła przeczuć u mężczyzn zamiary, które nie przemknęły mu jeszcze przez głowę. Większość kobiet zadaje mężczyznom pytania, na które i tak znają odpowiedź, więc drodzy mężczyźni nie warto kłamać. Kobiety nie są tak bardzo skomplikowane. Jeżeli nie wiadomo, o co chodzi to chodzi o... poświęcenie im większej ilości czasu

Przed ołtarzem artyści zaprezentowali utwory w języku rosyjskim, białoruskim, francuskim i oczywiście polskim. W tym miejscu warto jednak wspomnieć, że Leonid Wołodko potrafi śpiewać w 11 językach, jednak jego zdaniem najpiękniejszą piosenką jest zaśpiewana w języku miłości czyli po francusku.

Koncert był wyjątkowy, a uczestniczące w nim kobiety na pewno będą jeszcze długo go wspominać.

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Zmiękczają was, Katolików,pomału ludzie o lewackich poglądach,a wam się wydaje,że to postęp i nowoczesność.Koncerty w Domu Bożym? z okazji "dnia kobiet"(!) i jeszcze ksiądz pozwala na takie odstępstwa!Komu i czemu to ma służyć?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

A co ma burmistrz do prywantego terenu i prywatnego inwestora? To jego pieniądze i jego decyzje. Bur...
sklep jak sklep jedno wielkie dziadostwo pod innym logiem i tyle w temacie
W tym miejscu istniał miejski browar gdzie warzono świetne piwo . Niestety brak wiedzy u obecnych sr...
Lokalni tak ceny sobie podbijają, że masakra. Żeby to samo mleko, śmietana albo banany miało 20-30 %...

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…