poniedziałek 20.01.2020

Imieniny: Fabiana Sebastiana

 

Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Konsultacje społeczne dot. potrzeb w zakresie gazyfikacji

Konsultacje społeczne dot. potrzeb w zakresie gazyfikacji

07.09. 2018
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Burmistrz Środy Śląskiej ogłasza konsultacje społeczne dot. potrzeb w zakresie dalszej gazyfikacji na terenie miasta i na obszarach wiejskich Gminy Środa Śląska.

Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Środa Śląska oraz Zarządcy nieruchomości na terenie Gminy środa Śląska

W związku z indywidualnymi zapytaniami  Mieszkańców naszej Gminy o plany dalszej rozbudowy sieci gazowej i możliwość przyłączenia do sieci gazowej na terenie miasta i miejscowości wiejskich naszej gminy, po konsultacji z Zakładem Gazowniczym we Wrocławiu, zwracam się do Państwa z prośbą  o przesłanie deklaracji zamiaru przyłączenia się do sieci gazowej.

Deklaracja przyłączenia się do sieci gazowej powinna zawierać imię i nazwisko właściciela nieruchomości/zarządcy nieruchomości, rodzaj i adres nieruchomości oraz wstępny, przewidywany termin przyłączenia do sieci gazowej, a także obecny sposób ogrzewania mieszkania (domu) lub innej nieruchomości.

Deklaracje przyłączenia się do sieci gazowej w ramach konsultacji społecznych można składać:
• osobiście w Punkcie Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej pl. Wolności 5 (parter),
• drogą pocztową na adres: Urząd Miejski, pl. Wolności 5, 55-300 Środa Śląska,
• elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin na przesłanie deklaracji przyłączenia się do sieci gazowej, w ramach konsultacji społecznych, upływa 30 września 2018 r. Wszelkich informacji w sprawach dot. w/w konsultacji społecznych udziela Andrzej Bielski – sekretarz Gminy  Środa Śląska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po zebraniu wszystkich danych na bazie złożonych przez Państwa deklaracji zbiorcza informacja wynikająca z konsultacji społecznych zostanie przesłana do Zakładu Gazowniczego we Wrocławiu, celem dokonania analizy techniczno-ekonomicznej i sporządzenia docelowego planu rozbudowy sieci gazowej na poszczególnych obszarach miasta i gminy Środa Śląska.

Informacja Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Tu nie trzeba konsultować tylko gazyfikować ile wlezie. To samo się tyczy sieci energetycznej która też wymaga modernizacji bo jest przeciążona. Zresztą ta dziedzina w Polsce jest bardzo zaniedbana.

This comment was minimized by the moderator on the site

Potrzeb w gminie jest mnóstwo ale gazyfikacja jest potrzebna jak najbardziej. W ogóle powinno się w pierwszej linii przeprowadzić gazyfikację ale także wymusić remont sieci elektrycznej która jest w tragicznym stanie.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację