Wydrukuj tę stronę
Pół wieku razem! Jubileusze małżeńskie

Pół wieku razem! Jubileusze małżeńskie

19.02. 2019

Były życzenia dla Jubilatów, kwiaty, prezenty, tort oraz symboliczna lampka szampana... 14 lutego w restauracji „Stary Ratusz” w Kostomłotach odbyła się kolejna już w historii gminy uroczystość wręczenia "Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie".

Małżonkowie zamieszkujący gminę Kostomłoty w obecności przedstawicieli władz samorządowych, rodzin i zaproszonych gości odebrali z rąk Janiny Gawlik - wójta gminy Kostomłoty i Alicji Meusz - zastępcy wójta przyznane przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” oraz gratulacje i życzenia.

Podczas uroczystości nie obyło się bez podziękowań i serdecznych życzeń dla małżonków. Tego dnia niejednokrotnie podkreślano, że dostojni Jubilaci stanowią wzór i piękny przykład dla młodych pokoleń wstępujących w związek małżeński są p przykładem celebrowania miłości i wzajemnego szacunku oraz wytrwałości w przysiędze małżeńskiej.

W imieniu samorządu gminy Kostomłoty jeszcze raz składamy serdeczne życzenia czasu spędzanego w zdrowiu, szczęściu i otoczeniu najbliższych.

Jubilaci, którzy odebrali medale za długoletnie pożycie małżeńskie:
• Państwo Jan i Karolina Niewiadomi – 50 rocznica pożycia małżeńskiego, 
• Państwo Edward i Maria Muchorowscy – 50 rocznica pożycia małżeńskiego,
• Państwo Krzysztof i Wanda Gładysz – 50 rocznica pożycia małżeńskiego,
• Państwo Jan i Bogusława Gładysz – 50 rocznica pożycia małżeńskiego,
• Państwo Bronisław i Helena Iwachów – 50 rocznica pożycia małżeńskiego
• Państwo Józef i Mirosława Galik - 50 rocznica pożycia małżeńskiego

WŁAŚCICIELOM ORAZ PRACOWNIKOM "HOTEL RESTAURACJA - STARY RATUSZ” w KOSTOMŁOTACH DZIĘKUJEMY ZA POMOC W ORGANIZACJI UROCZYSTOŚCI.

Gmina Kostomłoty