Kradnąc chciał udowodnić, że poradzi sobie bez pracy

Kradnąc chciał udowodnić, że poradzi sobie bez pracy

25.07. 2018

Niedawno w jednym ze sklepów na terenie Środy Śląskiej została skradziona kosiarka spalinowa.

- Na podstawie podjętych czynności średzcy policjanci wytypowali osobę odpowiedzialną za ten czyn. Podczas patrolowania ulic miasta oraz okolicznych miejscowości policjanci zauważyli mężczyznę, który swoim wyglądem odpowiadał rysopisowi wskazanego sprawcy - informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śl.

Początkowo mężczyzna twierdził, że nie ma nic wspólnego z przestępstwem. Jednak podczas przeszukania okolicznych zabudowań funkcjonariusze zauważyli skradzioną kosiarkę spalinową, której wartość pokrzywdzony oszacował na kwotę 2.800 złotych.

- W związku z popełnionym czynem policjanci zatrzymali 38-letniego, bezrobotnego mieszkańca województwa lubuskiego, natomiast odzyskane mienie zwrócili właścicielowi. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do kradzieży i usłyszał zarzut przywłaszczenia mienia. Jak ustalili policjanci, był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu - podsumowuje policjantka dodając jednocześnie, że przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(rol/ms) fot. pixabay

Komentarzy (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

No widzę że niektórzy nie potrafią wrócić na ścieżkę prawego życia. Z drugiej strony co chłop chciał osiągnąć kradnąc tą kosiarkę?! Sprzedać czy rozebrać na części? Jest też opcja że chciał w ten sposób wrócić do więzienia.

This comment was minimized by the moderator on the site

jak nie pracuje to jasne

This comment was minimized by the moderator on the site

gdzie jest informacja, że miał sobie poradzić bez pracy?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację