poniedziałek 16.12.2019

Imieniny: Albiny Zdzislawy

 
Letni Piknik na zakończenie wakacji

Letni Piknik na zakończenie wakacji

21.08. 2018

Najlepiej zakończyć wakacje dobrą imprezą. Dlatego serdecznie zapraszamy dzieci i dorosłych do ich pożegnania na Letnim Pikniku na zakończenie wakacji z OSiR’em!

Impreza odbędzie się przy Średzkim Parku Wodnym przy ul. Winogronowej 34 w Środzie Śląskiej. Przygotowaliśmy dla Państwa nie lada atrakcje!

Od 15:00 czekać na Was będą dwie zjeżdżalnie i zamek do skakania. Dla najmłodszych padlery oraz elektryczne samochodziki i elektryczny bujak samochodzik. Starsze dzieci zapraszamy na byka rodeo i do spróbowania swoich sił w kuli wodnej, która znajdowała się będzie przy Przystani Kajaki.

Na gości czekają także konkurencje z nagrodami – strzelanie z łuku, konkurs rodeo. Wśród atrakcji znajdą się także sztuczne tatuaże, klauni na szczudłach, zabawa w pianie gaśniczej, malowanie kredą chodnikową czy pokaz paralotnictwa. Rozbije się u nas też miasteczko baniek mydlanych – a w nim warsztaty i pokazy – zamykanie dzieci w bańkach, czarowanie baniek i bajkowe ogromne bańki. Będzie także darmowa fotobudka.

Odbędą się u nas pokazy grupy Orun Capoeira i pokaz sztuk walki klubu Glory Kick-Boxing ze Środy Śląskiej. Zagości u nas także Dawid Kareciński – aktualny Mistrz Polski w zapasach w stylu klasycznym i Józef Tracz – zapaśnik, medalista olimpijski. Trening funkcjonalny poprowadzi Ania Figarska.

Do dyspozycji także catering: grill, gofry, wata cukrowa i wiele innych smakołyków.

Nie możecie tego przegapić!

(osir)

REGULAMIN LETNIEGO PIKNIKU

 

Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Bardzo fajnie że będzie impreza na zakończenie lata. Oby tylko pogoda dopisała chociaż i tak się zapowiada że nie odpuści słońce Zabawa będzie przednia.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację