wtorek 29.09.2020

Imieniny: Michała Michaliny

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

piątek, 15 listopad 2019 - ROLAND - powiat średzki / Środa Śląska, Miękinia, Malczyce, Udanin, Kostomłoty

29 października uczniowie klas Ia i Ib Szkoły Podstawowej w Szczepanowie złożyli ślubowanie i oficjalnie zostali przyjęci do grona szkolnej społeczności.

piątek, 15 listopad 2019 21:13

Na autostradzie palił się samochód

Na pasie autostrady A4, w kierunku Legnicy, doszło do pożaru samochodu osobowego marki Ford Focus.

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości. Dla budżetu gminy Malczyce 2020 roku, jak i dla samych mieszkańców nadchodzący rok zapowiada się jako bardzo trudny.

,,Ojczyzna zwykłe słowo, a tyle znaczy…’’ – to słowa tylko jednego z wielu wierszy, które w czwartek 14.11.2019 r. wypłynęły z ust uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Środzie Śląskiej.

piątek, 15 listopad 2019 20:00

W Wilkszynie zderzył się Lexus z busem

Wczoraj, przed godziną 9:00, w Wilkszynie w gminie Miękinia, samochód osobowy marki Lexus zderzył się z busem marki Peugeot.

piątek, 15 listopad 2019 19:35

Nie wyrzucaj, oddaj potrzebującym!

Odział PCK Środa Śląskai Dom Kultury w Środzie Śląskiej prowadzą zbiórkę odzieży, obuwia, sprzętu i akcesoriów AGD oraz zabawek.

piątek, 15 listopad 2019 19:01

Kartki pełne życzliwości

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień, dzieci z grupy „Tygryski” z Punktu Przedszkolnego Pentliczek 2 wyślą pocztą wyjątkowe, kolorowe listy.

piątek, 15 listopad 2019 11:10

Pożar na stacji paliw w Środzie Śląskiej

W minioną środę (13.11.2019 r.) około godziny 12:30, na jednej ze stacji paliw zlokalizowanych w Środzie Śląskiej, prawdopodobnie wskutek zwarcia elektrycznego, doszło do pożaru reklamy cenowej. 

piątek, 15 listopad 2019 09:48

Awaria - może brakować wody w Lipnicy

Średzka  Woda  sp.  z  o.o.  w  Środzie  Śląskiej informuje, że z powodu awarii sieci wodociągowej, w  dniu 15 listopada 2019 roku, od godziny 9.00 dogodziny16.00 może nastąpić przerwa w dostawie wody w miejscowości Lipnica.

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Ile kosztuje miesiąc utrzymania całej straży miejskiej? Jakie są osiągnięcia strażników np w zeszłym...
jaka straz taka fura...do wozenia doooopsk wystarczy.
Wyrazy współczucia dla najbliższych... Czy małżonkowie zmarli w tym samym czasie?
3 listopada 789 rocznica Twojej tragicznej śmierci. Ale ludzie bez wyobraźni nie uczczą Ciebie w t...

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.