wtorek 29.09.2020

Imieniny: Michała Michaliny

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

wtorek, 07 styczeń 2020 - ROLAND - powiat średzki / Środa Śląska, Miękinia, Malczyce, Udanin, Kostomłoty

6 stycznia po raz VIII w Udaninie odbyło się wspólne kolędowanie w kościele pw. Matki Bożej Anielskiej, które zostało poprzedzone mszą św. odprawioną w intencji zespołów ludowych biorących udział w przeglądzie. Organizatorem wydarzenia był Zespół Ludowy „Cicha Woda”.

wtorek, 07 styczeń 2020 18:00

Koncert Kolęd w malczyckim GOKu

Z inicjatywy wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego i dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Malczycach Magdaleny Kożuszko, w sali widowiskowej GOK w Malczycach wystąpił polski zespół ludowy „Kresowiacy” z Lidy na Białorusi.

wtorek, 07 styczeń 2020 17:00

Żłobek w Malczycach oficjalnie otwarty!

7 stycznia 2020 roku niewątpliwie zapisze się w historii gminy Malczyce. Oddano dziś do użytku pierwszy Żłobek Publiczny pn. „Szczęśliwe Misie", który wybudowano w Malczycach przy ul. Klonowej.

W związku ze zmianą sposobu segregacji śmieci mieszkańcy naszej gminy, którzy dotychczas nie segregowali odpadów zobowiązani są do złożenia deklaracji dotyczącej segregacji odpadów.
burmistrz Środy Śląskiej przedłuża termin złożenia deklaracji z 14 stycznia do 24 stycznia 2020 r.

wtorek, 07 styczeń 2020 15:44

Zapraszamy na mecz tenisa stołowego

11 stycznia o godzinie 14:00 w Szkole Podstawowej w Ciechowie odbędzie się "drugoligowe spotkanie na szczycie" czyli miecz ULKS Marten Ciechów vs Top Bolesłwiec.

Po uroczystej mszy świętej odprawionej w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Malczycach ulicami Mickiewicza, 1-Maja, Pocztową na parking przy ul. Traugutta wspólnie przeszedł barwny korowód, na czele z Królami, Aniołami oraz Pasterzami, by tam oddać pokłon Dzieciątku Jezus.

Orszak Trzech Króli w Miękini rozpoczął się mszą świętą o godzinie 11:00. Zaraz po mszy orszak udał się w kierunku Samorządowego Ośrodka Kultury.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w 3 edycji Dni Warcabowych, które odbędą się 12 lutego br. w siedzibie Santander Bank Polska przy ul. Wrocławskiej 11a w Środzie Śląskiej.

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Ile kosztuje miesiąc utrzymania całej straży miejskiej? Jakie są osiągnięcia strażników np w zeszłym...
jaka straz taka fura...do wozenia doooopsk wystarczy.
Wyrazy współczucia dla najbliższych... Czy małżonkowie zmarli w tym samym czasie?
3 listopada 789 rocznica Twojej tragicznej śmierci. Ale ludzie bez wyobraźni nie uczczą Ciebie w t...

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.