Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Ruszył nabór do programu „Kreatywni w Gminie Malczyce” – edycja 2026

Gmina Malczyce ogłosiła rozpoczęcie kolejnego naboru wniosków w ramach programu „Kreatywni w Gminie Malczyce”. Inicjatywa, skierowana do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, wspiera projekty służące wzmacnianiu lokalnej aktywności i budowaniu dobra wspólnego.

Program ma na celu pobudzanie oddolnych działań mieszkańców, rozwijanie ich zaangażowania w życie społeczne oraz wspieranie inicjatyw, które realnie poprawiają jakość życia w lokalnych społecznościach.

Wnioski można składać od 12 do 26 maja 2026 r.

Więcej informacji na stronie:

https://www.malczyce.wroc.pl/wojt-gminy-malczyce-zaprasza-do-udzialu-w-programie-kreatywni-w-gminie-malczyce-2026/?fbclid


Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.