wtorek 29.09.2020

Imieniny: Michała Michaliny

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

poniedziałek, 02 grudzień 2019 - ROLAND - powiat średzki / Środa Śląska, Miękinia, Malczyce, Udanin, Kostomłoty
poniedziałek, 02 grudzień 2019 21:52

Co z boiskiem przy Powiatowym Zespole Szkół nr 1?

Betonowe boisko przy Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Środzie Śląskiej, do końca lutego 2020 roku służy firmie, która w jego sąsiedztwie buduje Centrum Kultury Alternatywnej. O to, co stanie się z obiektem po ukończeniu prac, niejednokrotnie pytali nauczyciele podczas sesji Rady Powiatu Średzkiego. 

poniedziałek, 02 grudzień 2019 20:21

Wkrótce kiermasz charytatywny dla Adasia!

Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby, które zechcą wesprzeć leczenie Adasia Podolskiego z gminy Środa Śląska do udziału w kiermaszu charytatywnym, który odbędzie się w kilku kościołach po mszy św. 8 grudnia br.

poniedziałek, 02 grudzień 2019 20:03

Znamy laureatów. Kto otrzyma książkę "Iluzja"?

Miło nam poinformować, że kilka egzemplarzy powieści kryminalnej Mieczysława Gorzki "Iluzja" trafi w ręce laureatów naszego mini - konkursu. Aby wygrać książkę należało odpowiedzieć na pytania: – Co oznacza "ulec iluzji". Czy zdarzyło Ci się coś takiego? 

poniedziałek, 02 grudzień 2019 19:04

OSP w Kostomłotach ma kolejny nowy sprzęt

Ochotnicza Straż Pożarna w Kostomłotach zakończyła realizację projektu pn. „Poprawa skuteczności działań Ochotniczej Straży Pożarnej w Kostomłotach poprzez zakup kamery termowizyjnej".

poniedziałek, 02 grudzień 2019 18:41

Apetyty u szczypiornistów były ogromne, ale...

- Lider jeszcze poza zasięgiem. Przegrywamy z rezerwami występującego w PGNiG Superliga KS SPR Chrobry S.A. - komentuje ostatni mecz KS Środa Śląska.

poniedziałek, 02 grudzień 2019 16:55

W związku z „rewolucją śmieciową”!

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej informuje, że w związku z „rewolucją śmieciową”, odbiór odpadów odbywać się będzie w następujący sposób:

poniedziałek, 02 grudzień 2019 14:45

OSP Cesarzowice z nowym samochodem strażackim

30 listopada w Cesarzowicach odbyło się uroczyste przekazanie przez burmistrza Środy Śląskiej nowego wozu strażackiego marki Renault dla tamtejszej Ochotniczej Straży Pożarnej, który na swoją pierwszą akcję wyjechał jeszcze przed uroczystością.

Emilka Gonet, Julia Polowy i Konrad Kłosowski, to zwycięzcy konkursu plastycznego pt.:  „Czujesz się dobrze – czynisz dobrze” zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Środzie Śląskiej.

poniedziałek, 02 grudzień 2019 13:26

Spotkanie z Mikołajem w GOK w Kostomłotach

Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci na spotkanie z św. Mikołajem, które odbędzie się 5 grudnia br. o godzinie 17:00 do sali kinowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kostomłotach.

poniedziałek, 02 grudzień 2019 12:24

Agencja PR

Public relations to już coraz bardziej znana i doceniana dziedzina, której zgłębianie i odpowiednie prowadzenie w swojej firmie, prowadzi do wielu wymiernych korzyści. Jak sama nazwa wskazuje, public relations to relacje publiczne. Inaczej mówiąc są to działania, prowadzące do poprawy komunikacji między podmiotami. Jak więc działania PR wiążą się z korzyściami dla firmy? Podpowiadamy w artykule!

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Moje wyrazy wspolczucia jest mi niezmirnie przykro.Pani Wladzia byla wyjatkowo dobrym i cieplym czlo...
dsr skomentował/a Gmina przyjazna ojcom!
akurat aż się zdziwisz
takich miejsc jest więcej w mieście :-)
Jeśli polatacie tym dronem nad Kościuszki, i zrobicie porządek z piecem pod nr 43 (na przeciw Still)...

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.