Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Debiut marzeń! Siatkarki z Miękini wicemistrzyniami Polski!

Z dumą informujemy, że w dniach 22-24 maja 2026 w Grudziądzu, podczas Finału Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej Czwórek Dziewcząt, drużyna uczennic ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Miękini, po raz pierwszy wzięła udział w turnieju rangi ogólnopolskiej i od razu sięgnęła po ogromny sukces – zdobyła tytuł Wicemistrzyń Polski.

galeria
Srebro dla Miękini! Młode siatkarki zachwyciły w finale ogólnopolskim / fot. mpr

To wielkie osiągnięcie i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.

A oto lista naszych „Srebrnych Dziewcząt”:

Lena Olszewska

Aleksandra Orłowska

Diana Zimny

Maja Suchińska

Karolina Struzik

Hanna Sikora

Zuzanna Muntowska

Clara Lee

Hanna Dasiak

Julia Wójs

SP w Miękini

Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

GALERIA

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.