Debiut marzeń! Siatkarki z Miękini wicemistrzyniami Polski!
Z dumą informujemy, że w dniach 22-24 maja 2026 w Grudziądzu, podczas Finału Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w Piłce Siatkowej Czwórek Dziewcząt, drużyna uczennic ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Miękini, po raz pierwszy wzięła udział w turnieju rangi ogólnopolskiej i od razu sięgnęła po ogromny sukces – zdobyła tytuł Wicemistrzyń Polski.

To wielkie osiągnięcie i powód do dumy dla całej społeczności szkolnej.
A oto lista naszych „Srebrnych Dziewcząt”:
Lena Olszewska
Aleksandra Orłowska
Diana Zimny
Maja Suchińska
Karolina Struzik
Hanna Sikora
Zuzanna Muntowska
Clara Lee
Hanna Dasiak
Julia Wójs
SP w Miękini
Podziel się w społecznościach
GALERIA
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343




























