Jadwiga Sicińska z Wilkszyna medalistką Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin!
Mieszkanka Wilkszyna w gminie Miękinia, Jadwiga Sicińska, odniosła ogromny sukces sportowy, zdobywając brązowy medal podczas 37. Mistrzostw Europy w Karate Kyokushin w Świnoujściu, reprezentując Polskę w kategorii kumite juniorek -55 kg.

Dziś mieliśmy przyjemność gościć Jadzię wraz z mamą w Urzędzie Miejskim w Miękini, gdzie odebrała specjalną nagrodę Burmistrza Jana Mariana Grzegorczyna jako wyraz uznania za Jej osiągnięcia, determinację i godne reprezentowanie naszej gminy na arenie międzynarodowej.
Jadzia na co dzień rozwija swoją pasję w Mae Keage Kyokushin Team Wrocław, łącząc sport z nauką w XII LO i codziennymi obowiązkami. Jej droga do tego osiągnięcia nie była łatwa, dlatego tym bardziej cieszy nas, że jej wysiłek został nagrodzony na arenie międzynarodowej.
Serdecznie gratulujemy zawodniczce, jej trenerce, rodzicom oraz całemu klubowi Mae Keage Kyokushin Team Wrocław. Życzymy dalszych sukcesów i spełniania sportowych marzeń!
Gmina Miękinia
Podziel się w społecznościach
GALERIA
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343













