Wydrukuj tę stronę
Koncert zespołu "U studni" w Miękini

Koncert zespołu "U studni" w Miękini

27.08. 2018

Wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn zaprasza na koncert zespołu "U studni", który odbędzie się 30 września o godzinie 16:00 w sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini.

"U studni" przez wiele lat współtworzyli "Stare Dobre Małżeństwo". Do zespołu należą Wojciech Czemplik, Andrzej Stagaczyński, Ryszard Żarkowski, Dariusz Czarny, Ola Kiełb-Szawuła, Adam Ziemianin.

- Spotkaliśmy się w grupie starych przyjaciół, by stworzyć coś razem. Coś, co da nam wszystkim radość i zadowolenie ze wspólnych przedsięwzięć artystycznych i prywatnych spotkań. Wszyscy wywodzimy się z zespołu Stare Dobre Małżeństwo, dlatego mamy nadzieję, że wśród ogromnej rzeszy fanów tego zespołu znajdzie się grupa osób, która zechce i nas posłuchać na żywo. W relacjach bezpośredniego kontaktu emocje są najprawdziwsze. Spotkajmy się u studni z wiecznie żywym słowem, które niesie nadzieję na lepsze jutro. Zaczerpnijmy ze studni bogatej w poezję. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie przesłanie - opowiadają o swojej  działalności artyści z zespołu.  

Bezpłatne bilety do odebrania w SOK w Miękini. 

Uwaga - ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy! 

(kb) fot. "U studni" / SOK