Lutyńska szkoła rośnie – uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego
22 maja odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę Szkoły Podstawowej w Lutyni. To symboliczny moment, który wyznacza kolejny etap jednej z ważniejszych inwestycji edukacyjnych realizowanych na terenie gminy Miękinia.

Rozbudowa placówki ma zapewnić uczniom oraz kadrze nowoczesne i komfortowe warunki do nauki.
W wydarzeniu udział wzięli m.in. Burmistrz Miękini Jan Marian Grzegorczyn, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Jadwiga Rybacka, Posłanka na Sejm RP Jolanta Niezgodzka, Wojewoda Dolnośląska Anna Żabska, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Michał Rado, Starosta Średzki Sebastian Burdzy, Wicestarosta Honorata Dulska, Radny Województwa Dolnośląskiego Mateusz Jędrachowicz oraz radni Rady Miejskiej w Miękini.
Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. O postępach budowy będziemy informować na bieżąco.
Gmina Miękinia
Podziel się w społecznościach
GALERIA
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343


























