Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Lutyńska szkoła rośnie – uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego

22 maja odbyło się uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę Szkoły Podstawowej w Lutyni. To symboliczny moment, który wyznacza kolejny etap jednej z ważniejszych inwestycji edukacyjnych realizowanych na terenie gminy Miękinia.

galeria
Rozbudowa szkoły w Lutyni oficjalnie rozpoczęta / fot. Gmina Miękinia

Rozbudowa placówki ma zapewnić uczniom oraz kadrze nowoczesne i komfortowe warunki do nauki.

W wydarzeniu udział wzięli m.in. Burmistrz Miękini Jan Marian Grzegorczyn, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Jadwiga Rybacka, Posłanka na Sejm RP Jolanta Niezgodzka, Wojewoda Dolnośląska Anna Żabska, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Michał Rado, Starosta Średzki Sebastian Burdzy, Wicestarosta Honorata Dulska, Radny Województwa Dolnośląskiego Mateusz Jędrachowicz oraz radni Rady Miejskiej w Miękini.

Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. O postępach budowy będziemy informować na bieżąco.

Gmina Miękinia

Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

GALERIA

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.