Wydrukuj tę stronę
Powiatowy konkurs patriotyczny w Miękini w innej formule

Powiatowy konkurs patriotyczny w Miękini w innej formule

Wt, 24.11.2020 14:34

Co roku Szkoła Podstawowa w Miękini, wspólnie z Gminą Miękinia, organizowała Powiatowy Konkurs Piosenki Patriotycznej. Na scenie Samorządowego Ośrodka Kultury uzdolnieni wokalnie uczniowie szkół powiatu średzkiego prezentowali swoje wykonania polskich utworów o treści patriotycznej. W tym roku pandemia nieco pokrzyżowała organizatorom plany, ale konkurs się odbędzie i przeprowadzony zostanie on-line.Chętni uczniowie klas IV-VIII ze szkół na terenie powiatu średzkiego mogą przesyłać filmy z prezentacjami piosenek w formie udostępnionego linku na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 grudnia 2020 roku.

Regulamin konkursu oraz potrzebne dokumenty można pobrać na stronie Szkoły Podstawowej w Miękini:
www.sp.miekinia.com w zakładce: AKTUALNOŚCI - KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ ONLINE.

Wykonania oceniać będzie profesjonalne jury w składzie: przewodnicząca - Iwona Kuriata-Leśniak (muzyk, multiinstrumentalista, kompozytor) oraz członkowie: Katarzyna Sobańska (muzyk, animator kultury) i Klaudia Jacher (muzyk, dyrygent).

Konkurs jest wpisany na listę Kuratorium Oświaty, w związku z czym laureaci poza nagrodami i dyplomami, otrzymają dodatkowe punkty rekrutacyjne do szkół ponadpodstawowych.

Do udziału serdecznie zapraszają:

Magdalena Wlaźlak – Szał – dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Miękini

Iwona Godorowska – organizator konkursu

Monika Kosobudzka – organizator konkursu

(mk) / fot. Archiwum SP