piątek 29.05.2020

Imieniny: Magdaleny Bogumiły

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Muzyczno - kabaretowy weekend w Środzie Śląskiej (zdjęcia i wideo)

Muzyczno - kabaretowy weekend w Środzie Śląskiej (zdjęcia i wideo)

29.05. 2019

W ubiegły weekend odbyła się pierwsza impreza otwierająca sezon plenerowy w Środzie Śląskiej - Koncert Muzycznej Gwiazdy / II Średzki Wieczór Kabaretowy.

W sobotę 25 maja Środę Śląską odwiedził zespół 2 plus 1, który świętuje swoje 48-lecie. Wieczorem bawiliśmy się z kolei przy rockowych utworach średzkiego Banku, który zagrał jubileuszowy koncert z okazji swojego 40-lecia. W ramach imprezy wystąpiła także średzka młodzież: Oliwia Bachowska, Julia Chichłowska, Leah Prymas i Krzysztof Gałysa.

Przygotowaliśmy także coś dla koneserów piwa rzemieślniczego. Zostały zorganizowane Średzkie Warsztaty Piwowarskie, których inicjatorem był Maciek Abel. W warsztatach uczestniczyły browary: Miedzianka, Pan Szyszka i Świdnica.

Niedzielne popołudnie 26 maja spędziliśmy w towarzystwie trzech kabaretów: Weźrzesz, Łowcy.B oraz pod Wyrwigroszem. Nie obyło się oczywiście bez konkursów i nagród. Odbył się konkurs wiedzy o Środzie śląskiej i wydarzeniach odbywających się w naszym mieście, w którym do wygrania były podwójne bilety na koncert Brayana Ferryego.

Mamy nadzieję, że zaproponowane przez nas nowości, jakimi były Warsztaty piwowarskie czy I Plenerowa Gala Młodych Talentów, to dobra propozycja na urozmaicenie imprezy.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i świetną zabawę!

Tymczasem zapraszamy na kolejne imprezy w Środzie Śląskiej. Już 22 czerwca przy Akwenie Kajaki odbędzie się  kolejna edycja Summer Madness Festiwal. Mamy także coś dla miłośników folkloru i tradycyjnej kuchni. 21 lipca w Parku Miejskim odbędzie  się Festiwal Kultury Ludowej, na który w tym roku zaprosiliśmy wyjątkowego Artystę.

Zapraszamy do obserwowania naszego fan page'a: https://www.facebook.com/DKSrodaSlaska/, gdzie informujemy o wszystkich szczegółach dotyczących wydarzeń rozrywkowych w Środzie Śląskiej!

Dom Kultury w Środzie Śląskiej / fot. dk i mw

Koncert Muzycznej Gwiazdy (transmisja)

 Cz. 1

 

 

Cz. 2

 

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Jakie były koszty udziału w tej gali? bo wiele gmin zrezygnowało 15 tys zł za udział to chyba troch...
Ale to prawda , dawne przedszkole koło parku, po remoncie stoi puste i niewykorzystane. To samo z bu...
Jeśli w temacie zagospodarowania centrum Wilkszyna, przypisywane są jakiekolwiek zasługi pań - radne...
Warto uczyć się języków obcych. Żeby nie być Dolce far NIENTE- jak Platforma Obywatelska. Partia ma...

Lokalne ogłoszenia drobne

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…

14.05.2020 06:33 wrote:

Wykonam usługi spawalnicze (płoty, bramy, schody ,konstrukcje stalowe, zabudowy, stoły itp.) Jestem mobilny więc prace mogę wykonać w ter…