Na Dni Bukówka występy, strefa kibica i inne atrakcje

Na Dni Bukówka występy, strefa kibica i inne atrakcje

12.06. 2018

- Serdecznie zapraszamy was na Dni Bukówka oraz na "TUTAJ" Disco z Orłami. Świętuj z nami awans do A klasy - zachęcają organizatorzy (LZS "Orzeł" Bukówek), którzy przygotowali na ten dzień niezliczoną ilość atrakcji.

24 czerwca od godz. 15:00 w Bukówku odbędzie się piknik rodzinny z zamkami dmuchanymi firmy J&M Design, a także inne atrakcje, m.in. Fotobudka u Kogutka

- Hej, dzieci! Specjalnie dla was OSP Bukówek przyjedzie wozem strażackim, by pokazać wam możliwości jakie posiada nasza jednostka - zachęcają organizatorzy i dodają, że jak na dobrą imprezę przystało będzie także grill, napoje dla dzieci i dorosłych, wata cukrowa, popcorn, stoisko z zabawkami, balony z helem...

- Czy to wszystko? Nie! - mówią zgodnie. Czas uczestnikom umilą także występy - zaśpiewa Paula Biskup, wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej, a gwiazdą wieczoru będzie Stan Tutaj, kabareciarz, parodysta, piosenkarz występujący m.in w USA i Anglii. Będzie też, zdaniem organizatorów, najpotężniejsza Strefa Kibica w powiecie średzkim przy ogromnym telebimie i zabawa taneczna do białego rana z DJ.

- Równo 20 lat temu (w 1998 r.) byliśmy w A klasie. Teraz po 20 latach wracamy do wyższej ligi. Bądźcie z nami 24 czerwca od godz. 15:00 na boisku w Bukówku. Czeka was wiele atrakcji i wspaniałych chwil - zachęca LZS "Orzeł" Bukówek.

Jak widać będzie "na bogato", zatem warto zarezerwować sobie ten dzień na wspólne świętowanie z "Orłami".

Wydarzenie wspierają m.in. Gmina Środa Śląska i Dom kultury w Środzie Śląskiej, wraz licznymi sponsorami wymienionymi na plakacie poniżej.

(red) fot. ob

34526607 1901003709950932 7347845533353902080 n

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację