wtorek 02.06.2020

Imieniny: Erazma Marianny

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Nowy chodnik w Karnicach

Nowy chodnik w Karnicach

16.10. 2018

Trwa realizacja zadania pod nazwą „Remont chodnika na odcinku drogi powiatowej nr 2177D relacji Ujazd Górny – Budziszów Mały w miejscowości Karnice”.

Na ten cel Gmina Udanin udzieliła Powiatowi Średzkiemu pomocy finansowej w wysokości 30 tys. zł.

Jest to już kolejne, wspólne działanie Gminy Udanin i Powiatu Średzkiego. Podjęta współpraca ma celu przede wszystkim podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców wsi Karnice oraz wszystkich użytkowników drogi powiatowej.

Gmina Udanin

 

 
Komentarzy (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

A gdzie byli radni i pan Wojtek jak uchwalali budżet na remont i nie widzieli jaki jest projekt? Tylko przed wyborami się opamiętał?

This comment was minimized by the moderator on the site

Pan Adam ma rację po co pisać banialuki. Jak pani myśli że krawężnik który waży od 100 do 200 kg spłynie z wodą to brawo. A w naszym kraju to wszyscy są inspektorami budownictwa. Jeszcze prace nie zakończone a już wiedzą że jest źle.

This comment was minimized by the moderator on the site

Pani się zna tak? Inżynier budownictwa czy 10 lat doświadczenia w budownictwie drogowym? Gdzie jest bubel? Krawężniki granitowe, tak racja stare, ale na pewno wytrzymają deszcz i może nawet ulewę. No chyba, że sprawdziła Pani i są ze styropianu? Co może spłynąć? To kruszywo? Przecież to nie jest gotowe (skończone) to może cześć spłynąć z woda i co z tego? Dosypia ubija i dokończą wtedy będzie Pani mogła polewać woda i zarejestrować jak...

Pani się zna tak? Inżynier budownictwa czy 10 lat doświadczenia w budownictwie drogowym? Gdzie jest bubel? Krawężniki granitowe, tak racja stare, ale na pewno wytrzymają deszcz i może nawet ulewę. No chyba, że sprawdziła Pani i są ze styropianu? Co może spłynąć? To kruszywo? Przecież to nie jest gotowe (skończone) to może cześć spłynąć z woda i co z tego? Dosypia ubija i dokończą wtedy będzie Pani mogła polewać woda i zarejestrować jak krawężniki i chodnik spłyną do rzeki. Mam rozumiec ze Pani zgłosiła to do prokuratury czy na tym się Pani nie zna? Tylko budownictwo drogowe ma Pani w jednym palcu? Co Pani z tym zrobiła? Zgłosiła Pani czy czeka Pani aż ktoś to zrobi bo Pani jest od myślenia, a nie od działania? Pewnie spędziła Pani wieczor na modlitwie o deszcz, tak bardzo się Pani troszczy o publiczne pieniądze bo pewnie zna Pani mnóstwo firm, które zrobią to w czynie społecznym i nawet pójdzie Pani i pozamiata, pomoze i będzie to na jakieś 300 -400 kolejnych lat. Brawo!

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Myślę, że tę inwestycję należy zgłosić do prokuratury, bo wydawanie pieniędzy publicznych na taki bubel jest karalne. Czekam na pierwszy deszcz po którym wspólne dzieło pani wójt i Pierzchalskiego spłynie razem z wodą. Nie robiliście nic przez 12 lat ale jak macie robić taki shit to lepiej już nie markujcie działań przed wyborami. Tyle kasy w błoto. Wstyd!!!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Pon. - Czw: 06:00 - 22:00, Pt. - Sob.: 06:00 - 22:00, Ndz. handlowe: 09:00 - 18:00 Dane na dzień dz...
Kopytko. To nie to korytko...
Na budowę nowych sklepów kasa jest ale ze trzeba kilka klas 1 podstawowych likwidowac bo brak oszcz...

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…