sobota 06.06.2020

Imieniny: Norberta Laurentego

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Pani Irena Bruszko skończyła 100 lat!

Pani Irena Bruszko skończyła 100 lat!

02.06. 2019

1 czerwca br. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Środzie Śląskiej, 100. urodziny obchodziła Pani Irena Bruszko, mieszkanka gminy Środa Śląska.

Sto lat to czas, w którym można zebrać mnóstwo cennych doświadczeń, życiowej mądrości oraz przeżyć wspaniałe chwile. Rodzina, o której z dumą opowiadała jubilatka, jest jej zdaniem najważniejsza. - Życzę Wam wszystkim wiele lat – kilkukrotnie te słowa kierowała jubilatka do swoich bliskich.

W tym wyjątkowym dniu Pani Irenie towarzyszyli również przedstawiciele władz samorządowych. Burmistrz Środy Śląskiej Adam Ruciński, złożył Jubilatce życzenia dalszych lat w dobrym zdrowiu, aby każdy dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości osób bliskich. Ponadto dziękował za poświęcenie dla rodziny i ojczyzny. Włodarz miasta i przewodniczący Rady Miejskiej Jerzy Kryciński, wręczyli Pani Irenie bukiet wiosennych kwiatów, odzwierciedlający pozytywny charakter Jubilatki, która w tym dniu żartowała i uśmiechała się do wszystkich.

- Dzień 100. urodzin w życiu człowieka, to chwila niecodzienna i doniosła, której niewielu z nas będzie zapewne miało szanse doświadczyć. Dane było Pani przeżyć cały wiek naszej polskiej historii, doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Była Pani obserwatorem zmieniającego się świata, jak również świadkiem i uczestnikiem wielu spektakularnych wydarzeń upływających na życie każdego  z nas. Jubileusz 100. urodzin, to także swego rodzaju nagroda za własną dbałość o zdrowie, odpowiedni tryb życia i pogodę ducha. Wszyscy mamy świadomość, jak trudno zachować w tym względzie wewnętrzną wytrwałość i dlatego serdecznie gratuluję Pani pokazanej prze lata siły charakteru. Dzisiejszy dzień jest wyjątkowym świętem, jest chwilą radości dla Pani, dla Pani bliskich i okazją do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Życzę, aby kolejne lata mijały Pani w atmosferze miłości i wsparcia, niech każda chwila będzie dla Pani źródłem szczęścia, spokoju i zdrowia... - czytał w liście  od Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka, przewodniczący RM Jerzy Kryciński.

Po oficjalnej części uroczystości, Jubilatka przyjmowała życzenia i prezenty. Nie zabrakło urodzinowego toastu i "wyśpiewanych" życzeń. 

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

A poziom twojego intelektu o tobie,załóż maseczkę,przyłbice i będziesz zdrowa:-)
Bo w przeciwieństwie do ciebie zainteresowałem się tym tematem i co więcej używam mózgu a ty dalej s...
Słynne to było baty jakie butni Niemcy dostali pod Stalingradem . I o tym pamiętaj Artur. Potem dost...
Co tu za hołota i chamstwo się wypowiada i politykuje?

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…