sobota 18.01.2020

Imieniny: Malgorzaty Piotra

 

Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Piłkarskie Mistrzostwa Drużyn Mieszanych

Piłkarskie Mistrzostwa Drużyn Mieszanych

14.07. 2018
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Na boisku Centrum Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej odbyły się III Średzkie Mistrzostwa Drużyn Mieszanych. 

 

Organizatorzy: Rada Miejsko-Gminna Zrzeszenia LZS wraz z MLKS Polonia Środa Śląska, przy wsparciu  Burmistrza Środy Śląskiej, można powiedzieć, że spisali się na medal. Każdy uczestnik rozgrywek był zadowolony i pomimo zdarzających się porażek, humory wszystkim dopisywały. 

Mistrzostwa odbyły się 1 lipca.

WYNIKI

Młodziki:

1.Zieloni Rakoszyce,

2.Polonia/Oratorium Środa Śląska.

Orliki:

1.Zieloni Rakoszyce,

2.Zjednoczeni Szczepanów.

Żaki:

1.Młode Wilki Kąty Wrocławskie,

2.Zjednoczeni Szczepanów,

3.Grot Mazurowice,

4.Zieloni Rakoszyce,

5.LKS Ciechów.

Skrzaty:

1.GOKiS Kąty Wrocławskie,

2.LKS Ciechów,

3.Zieloni Rakoszyce,

4.Polonia Środa Śląska.

OPEN

Do turnieju zgłosiło się 11 drużyn:
1. UCHO PREZESA
2. FC ZBIERANINA
3. GKS GĘSTE KRZAKI
4. FC KĘPY
5. DREAM TEAM
6. NIEOBLICZALNI
7. OPIEKUŃCZE MISIE
8. COCO JUMBO MALCZYCE
9. RAKOSZYCE TEAM
10. MAR-POL
11. PRZYJACIELE ODERKI

Zespoły drogą losowania zostały podzielone na 3 grupy:

A: nr 8,1,9,3
B: nr 4,10,11,2
C: nr 5,6,7
W grupach mecze rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Następnie zwycięzcy grup stworzyli grupę mistrzowską, drużyny które zajęły miejsca drugie grały w grupie 4-6, natomiast drużyny z 3 miejsc grały w grupie 7-9.

Grupa mistrzowska:
1. COCO JUMBO MALCZYCE
2. FC ZBIERANINA
3. DREAM TEAM

Grupa 4-6
1. UCHO PREZESA
2.MAR-POL
3.NIEOBLICZALNI

Grupa 7-9
1. RAKOSZYCE TEAM
2.PRZYJACIELE ODERKI
3.OPIEKUŃCZE MISIE

W grupie finałowej, po remisie między drużynami COCO JUMBO MALCZYCE, a FC ZBIERANINA, o zwycięstwie decydowały mecze między tymi drużynami, a DREAM TEAM. COCO JUMBO zwyciężyli 3-0, natomiast ZBIERANINA 3-1. I dzięki temu, że COCO JUMBO nie stracili bramki z DREAM TEAM - zwyciężyli w turnieju.

W grupie o miejsca 4-6 każda drużyna zwyciężyła po 1 meczu i o kolejności końcowej decydowały bramki. Tym sposobem 4 miejsce zajęła drużyna MAR-POL, 5 NIEOBLICZALNI, 6 UCHO PREZESA. Natomiast w grupie 7-9 zwyciężyły OPIEKUŃCZE MISIE, przed PRZYJACIELAMI ODERKI i RAKOSZYCE TEAM.

Kolejność końcowa:
1. COCO JUMBO MALCZYCE
2. FC ZBIERANINA
3. DREAM TEAM
4. MAR-POL
5. NIEOBLICZALNI
6. UCHO PREZESA
7. OPIEKUŃCZE MISIE
8. PRZYJACIELE ODERKI
9. RAKOSZYCE TEAM
10-11.FC KĘPY
10-11.GKS GĘSTE KRZAKI

Organizatorzy dziękują Panu Burmistrzowi Adamowi Rucińskiemu za finansowe wsparcie turnieju i Panu Dariuszowi Hamkało, właścicielowi sklepu Merkury, za przygotowanie poczęstunku dla zawodników i rodziców.

(kb/ag) fot. kb

IMG 4039

IMG 4046

IMG 4038

IMG 4055

IMG 4050

IMG 4090

IMG 4134

IMG 4144

IMG 4148

IMG 4163

WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ

 

 




Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację