niedziela 26.01.2020

Imieniny: Tymoteusza Michala

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Powołano Gminną Komisję Profilaktyki

Powołano Gminną Komisję Profilaktyki

24.01. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

W związku z upływem - z końcem roku 2018 - kadencji dotychczasowej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, 17 stycznia br. burmistrz Środy Śląskiej, Adam Ruciński spotkał się z ustępującym zespołem w celu podsumowania zakończonej kadencji.

Spotkanie było również okazją do podziękowania członkom komisji za pracę na rzecz lokalnej społeczności. W imieniu ustępującej komisji głos podsumowania zabrała dotychczasowa jej przewodnicząca, Wioletta Borkowska: – Dziękuję za ubiegłe lata i owocną współpracę. Pomoc ludziom to cały mój świat, świetnie się w tym czuję. Mieszkańcy zawsze mogą liczyć na moją pomoc.

Podczas spotkania odbyło się również wręczenie aktów powołania dla nowego zespołu Gminnej Komisji na kadencję 2019 – 2023. Zgodnie z Zarządzeniem nr 291/2018 burmistrza Środy Śląskiej z dnia 31.12.2018 r. komisja liczyć będzie 8 członków, a funkcja przewodniczącego powierzona została Panu Bartoszowi Kosmali.

– Dziękuję panu burmistrzowi za zaufanie i powierzenie mi tego stanowiska. Nie traćmy czasu, już dziś ogłaszam pierwsze zebranie – skonkretyzował odbierając akt powołania pan Bartosz. – Damy z siebie wszystko. Cóż mogę dodać, jesteśmy skazani na sukces – zreasumował.

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych to specjalistyczny zespół ekspertów w branży profilaktyki, prewencji i pomocy terapeutycznej. Funkcjonowanie Komisji przyczyni się do podniesienia standardów i jakości pracy z osobami potrzebującymi, co w efekcie pozytywnie wpłynie na poziom świadczonych porad i profesjonalizm podejmowanych działań profilaktycznych.

(um) / fot. ug

 

 
Komentarzy (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Sa lepsi na pierwszy rzut oka od kabaretu Moralnego Niepokoju

This comment was minimized by the moderator on the site

Nie ma znaczenia czy komisja robi coś znaczącego, czy nie robi nic. I tak jest skazana na sukces. ;-)

This comment was minimized by the moderator on the site

Komuś oni pomogli może jakieś statystyki lub sprawozdanie z działalności można zobaczyć Czy są aby tylko być

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację