wtorek 02.06.2020

Imieniny: Erazma Marianny

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Promesa na budowę szatni w Malczycach

Promesa na budowę szatni w Malczycach

29.08. 2018

W roku 2018 Zarząd Województwa przeznaczył 2 mln zł na dofinansowanie projektów w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi. Wnioski złożyło w sumie 107 gmin na łączną kwotę prawie 3 mln zł.

Ostatecznie dofinansowanie uzyskały 82 Gminy w tym Gmina Malczyce a z rąk Pana Marszałka Cezarego Przybylskiego promesę odebrał wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski.

Podczas spotkania w Domaniowie 24.08.2018 roku podpisanych zostało  17 umów na dofinansowanie  projektów. Łączna wartość tych umów i promes to prawie 555 tysięcy zł.

- Bardzo się cieszę, że znaleźliśmy się wśród tych szczęśliwych gmin, które sięgają po dofinansowanie z budżetu marszałkowskiego. Nie jesteśmy zamożną gminą i dlatego każde dodatkowe środki bardzo nas cieszą i staramy się aby ich wydatkowanie było racjonalne i zgodne z potrzebami naszych mieszkańców. Za środki z dofinansowania planujemy wybudować na stadionie Odry przy ul. Polnej małą szatnię z kompleksem sanitarnym. Cała inwestycja będzie kosztować ok. 60 tys. zł  i powstanie w taki sposób aby w przyszłości można było ją przenieść i zagospodarować  na cele innego klubu z terenu gminy Malczyce, bo moim celem jest w przyszłości wybudowanie, na terenie stadionu przy ul. Polnej  całego nowego kompleksu sportowego na miarę XXI wieku, więc tą inwestycję traktujemy jako przejściową ale do wykorzystania w innym miejscu na potrzeby naszych mieszkańców - mówi wójt Piotr Frankowski.

(gmal) fot. ug

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Kolejne kłamstwo wójta. Przecież ta szatnia to ma być barak, na który już zabrakło pieniędzy bo zgodnie z ofertą ten barak ma kosztować 100 tysięcy! Gratuluję idiotyzmu. A sportowcy mam nadzieję że nie dadzą się nabrać na puste obietnice. A i czekam na otwarcie żłobka od 1 września! Bo to też było obiecane.

This comment was minimized by the moderator on the site

Nie bój nic lada moment wybory i zobaczymy jak się sytuacja wyklaruje. Niektórzy nie mają co liczyć na kolejną kadencję bo swój czas przegapili a takimi zagrywkami dużo nie osiągną.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie zacznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

Tu nie Bóg ma pomagać tylko burmistrz. Środa się rozsypuje i tonie w ściekach a on udaje że wszystko...
Ten żłobek piwiniem powstać już dawno. Pod jakim wzgledem rozwija sie sama Miękinia? Jako serce Gmin...
Psalm 23. Bóg pasterzem i gospodarzem. Chociażbym chodził ciemną doliną , zla się nie ulęknę , bo Ty...
Czas nie czeka. A ławek koło mojej fary dalej brak. Po czynach mnie poznacie!

Lokalne ogłoszenia drobne

31.05.2020 07:23 wrote:

Poszukuję instruktora tańca na już głównie chodzi mi o pierwszy taniec weselny kontakt e-mail magdalena20@spoko.pl …

28.05.2020 11:45 wrote:

Sprzedam działkę budowlaną nr 138/6 położoną w Szczepanowie przy ul.Lipnickiej 16. o powierzchni 2500 m2. Działka nie jest uzbrojona. Cena …

25.05.2020 12:32 wrote:

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w bloku na parterze w centrum Środy Śląskiej, umeblowane, z balkonem. Kontakt tel. 601-393-425…

22.05.2020 08:55 wrote:

mieszkanie własnościowe, pokój słoneczny, umeblowany, w mieszkaniu wszystkie media, kuchnia, łazienka, balkon.  tel. 790 618 688…