środa 11.12.2019

Imieniny: Damazego Waldemara

 
Raport o stanie Gminy Malczyce 2016 – 2018

Raport o stanie Gminy Malczyce 2016 – 2018

02.06. 2019

Oddajemy w Państwa ręce „Raport o stanie gminy 2016-2018”. Publikację, która przedstawia pokrótce najważniejsze elementy wybranych dziedzin funkcjonowania gminy w okresie ostatnich trzech lat.

Lat, których zwieńczeniem był ważny dla mieszkańców gminy Malczyce w rozumieniu globalnym, ale również indywidualnym, rok 2018.

Właśnie w tym okresie wykonana została największa inwestycja w historii gminy, nowa oczyszczalnia ścieków wraz z remontem czterech stacji uzdatniania wody, której przy-gotowanie trwało od 2016 roku. Gmina Malczyce korzystała z każdej pojawiającej się możliwości wsparcia realizowanych zadań, poprzez pozyskiwanie rekordowej ilości środków z funduszy zewnętrznych.

Jestem przekonany, że mieszkańcy gminy Malczyce odczuwają zmiany i zauważyli, jak bardzo w ciągu ostatnich lat rozwinęła się nasza gmina. Z gminy mało wyrazistej, która zawsze była trochę z tyłu za innymi gminami naszego powiatu, Malczyce stały się gminą, która nadrobiła dystans do innych, a wiele inicjatyw, działań, inwestycji nas wyróżnia i jest godnych naśladowania.

Wójt Gminy Malczyce

Piotr Frankowski

Raport o stanie Gminy Malczyce 2016-2018 (pdf)

Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

3 lata na 8 stronach??? Słabe to. Zresztą, jaki wojt, taka gmina.

This comment was minimized by the moderator on the site

test comment please ignore

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację