Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Seniorzy z gminy Malczyce otrzymali tablety

Seniorzy z gminy Malczyce otrzymali tablety

18.12. 2018

Seniorzy z gminy Malczyce wiedzą już jak bezpiecznie korzystać z komputera i Internetu.

Kurs e-senior ma na celu przeszkolenie osób starszych w dziedzinie informatyki, tak aby ułatwić im utrzymywanie i rozwijanie relacji z bliskimi, bezpieczną obsługę konta bankowego i robienie zakupów online oraz wygodne umawianie wizyt u lekarzy poprzez Internet.

Zajęcia odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Malczycach 2 razy w tygodniu, przez około 3 miesiące, w 3 grupach po 10 osób. Przeznaczone były dla osób, które ukończyły 65 lat.

Seniorzy podczas warsztatów założyli konta na portalu społecznościowym, gdzie chętnie relacjonują przebieg zajęć oraz składają życzenia świąteczne, które przyozdobili oczywiście emotikonami:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku mam przyjemność złożyć w imieniu 1 Grupy E-seniorów z Malczyc i własnym  moc świątecznych życzeń mnóstwa szczęśliwych chwil, pomyślności , wszelkiego spełnienia, wytrwałości, siły, dużo radości, optymizmu i spokoju, a także zdrowia i nieustannych powodów do uśmiechu zarówno w te Święta jak i w całym nadchodzącym roku 2019.

Za udział w szkoleniu każdy z uczestników otrzymał tablet, który pozwoli mu wysłać świąteczne życzenia do bliskich oraz znajomych, sprawdzić w Internecie przepisy kulinarne lub zrobić zakupy online.

(kb) / fot.  Fb E- seniorzy

e senior 1

Udostępnij ten artykuł:

 





Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Lokalne ogłoszenia drobne

09.08.2020 20:26 wrote:

Zapraszamy wszystkich z pragnieniem rozważania Słowa Bożego (Biblii) na środowe spotkania w Środzie śląskiej o godzinie 18.00 Zainteresowa…

09.08.2020 15:53 wrote:

Kupie hale magazynowe z mozliwoscia przerobienia na chlodnie do 250m2…

29.07.2020 10:26 wrote:

Witam, zlecę rozbiórkę murowanych komórek lokatorskich. Jako formę zapłaty proponuję odbiór cegieł z rozbiórki. Czerwona cegła wypalana. Zap…

29.07.2020 06:23 wrote:

Kupię dom wolnostojący / szeregówka. W związku ze zmianą pracy poszukuję domu na terenie Środy Śląskiej. Tel 785 558 716…