Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Sesja w Kostomłotach z podziękowaniami

Sesja w Kostomłotach z podziękowaniami

26.09. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Na sesji Rady Gminy Kostomłoty, która odbyła się 24 września przewodniczący Rady Gminy Kostomłoty oraz wójt Gminy Kostomłoty, w imieniu własnym i całej społeczności samorządowej podziękowali Paniom: Urszuli Łapie, Danucie Basińskiej oraz Monice Janiec za pracę na stanowisku dyrektora szkoły.

Przypomnijmy, że Pani Urszula Łapa dyrektorem Szkoły Podstawowej w Kostomłotach była przez 12 lat, Pani Danuta Basińska na stanowisku dyrektora Szkoły Podstawowej w Karczycach pracowała lat 5, a Pani Monika Janiec przez ostatnie 2 lata piastowała funkcję dyrektora Gimnazjum w Kostomłotach.

Gratulujemy osiągnięć i życzymy spokoju, zdrowia i szczęścia w podejmowaniu nowych wyzwań.

Gmina Kostomłoty

 

 
Komentarzy (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ja mam zupełnie odmienne zdanie względem nowej pani dyrektor. Uważam, że jest jak najbardziej na plus. Konkretna, rzeczowa i nie widzę, żeby jakaś sodówa jej do głowy uderzyła. Co do rodziców, to zdarzają się i tacy, którzy chcieliby chyba, aby traktować ich niczym święte krowy, którym należy kłaniać się w pas. Rolą każdego dyrektora jest sprawne zarządzanie podmiotem, nad którym sprawuje pieczę i radzenie sobie z problemami dnia...

Ja mam zupełnie odmienne zdanie względem nowej pani dyrektor. Uważam, że jest jak najbardziej na plus. Konkretna, rzeczowa i nie widzę, żeby jakaś sodówa jej do głowy uderzyła. Co do rodziców, to zdarzają się i tacy, którzy chcieliby chyba, aby traktować ich niczym święte krowy, którym należy kłaniać się w pas. Rolą każdego dyrektora jest sprawne zarządzanie podmiotem, nad którym sprawuje pieczę i radzenie sobie z problemami dnia codziennego, a nie jakaś zbędna kurtuazja w relacjach dyrektor-rodzic/ nauczyciel.

Czytaj więcej
This comment was minimized by the moderator on the site

Szkoda że Pani Urszula Łapa nie piastuje już stanowiska dyrektora szkoły w Kostomłotach. Obecnej pani dyrektor chyba woda sodowa uderzyła do głowy, jest tak niemiła i arogancka, że aż przykro słuchać jak się odzywa do rodziców np. na korytarzu szkoły...

This comment was minimized by the moderator on the site

obecnie dyrektorem szkoły w Kostomłotach?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację