Wydrukuj tę stronę
Śniadanie Biznesowe w Centrum Kultury Alternatywnej

Śniadanie Biznesowe w Centrum Kultury Alternatywnej

Śr, 23.09.2020 15:44

Przedsiębiorcy i samorządowcy z powiatu średzkiego spotkali się dziś w restauracji "Sztuka" w Centrum Kultury Alternatywnej.To pierwsza tego typu inicjatywa władz powiatu średzkiego przy współpracy z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną. - Ideą Śniadań Biznesowych jest współpraca oraz wsparcie władz samorządowych dedykowane przedsiębiorcom z naszego terenu – mówi wicestarosta średzki Sebastian Burdzy. - Zależy nam na tym, żeby pomagać i nie przeszkadzać w tworzeniu dobrego klimatu do rozwoju biznesu - dodaje.

Podczas spotkania swoją działalność przybliżyli przedstawiciele Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a przedsiębiorcy dowiedzieli się jakie korzyści płyną z inwestowania na ich terenach. Ofertę inwestycyjną przedstawili również reprezentanci poszczególnych gmin.

W dalszej części omówiono harmonogram kolejnych śniadań oraz tematy, które w ich trakcie będą poruszane. Już w październiku zaplanowano rozmowy z przedstawicielami działów HR, aby wspólnie opracować nową formułę targów pracy.

Po części oficjalnej, chętni uczestnicy zostali oprowadzeni po obiekcie Centrum Kultury Alternatywnej.

(rol/rfp) / fot. rfp