środa 26.02.2020

Imieniny: Miroslawa Aleksandra

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Spotkanie z inwestorami w Piotrowicach

Spotkanie z inwestorami w Piotrowicach

21.03. 2019

W środę (20 marca) w Piotrowicach, w stylowym salonie ekspozycyjnym firmy„Marchewka Schody, Podłogi, Wnętrza”, odbyło się spotkanie

z udziałem przedsiębiorców, właścicieli nieruchomości gruntowych zlokalizowanych w strefie przemysłowej gminy Kostomłoty, przedstawicieli Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Polskiej Spółki Gazownictwa, władz samorządowych powiatowych i gminnych, pracowników urzędu gminy.

Przedsięwzięcie w Piotrowicach to inicjatywa Stanisława Marchewki, którą wójt gminy Kostomłoty Janina Gawlik uznała za zasadną i dalece pożądaną, umożliwiającą ponadto konfrontację dwóch ważnych w życiu publicznym i gospodarczym sektorów - samorządowego i biznesowego. W ramach przedmiotowej inicjatywy Łukasz Maciejewski z LSSE przedstawił prezentację możliwości dla małych i średnich przedsiębiorstw wynikających z ustawy o wspieraniu nowych inwestycji,  Alicja Meusz zastępca wójta gminy Kostomłoty zaprezentowała ofertę inwestycyjną gminy Kostomłoty, a zastępca dyrektora KOWR Urszula Ganczarek przedstawiła ofertę sprzedaży i zasady obrotu gruntami skarbu państwa.

Poruszono również istotny temat dotyczący alternatywnych źródeł energii w postaci sieci gazowej (Katarzyna Hołowińska PSG), która ma szanse rozwoju na terenie gminy Kostomłoty, a jej powstanie uzależnione jest od potencjalnych potrzeb poszczególnych użytkowników deklarujących przyłączenie do sieci. 

Pracownicy firmy Marchewka zaprezentowali ofertę firmy w formie filmu promocyjnego, a efekty 35 już prawie lat obecności na rynku można było podziwiać realnie. Wyposażenie salonu ekspozycyjnego to dzieła sztuki, prace artystyczne, schody, meble, podłogi, które wpisując się w architekturę wnętrza tworzą jego wymowny i niepowtarzalny klimat. Spotkanie w takich okolicznościach lokalizacyjnych przebiegło zatem w sympatycznej atmosferze, a jego uczestnicy zaabsorbowani inspirującymi rozmowami, wymianą doświadczeń i nawiązaniem nowych relacji biznesowych z wyraźną satysfakcją podsumowali jego efekty.

Wójt gminy Kostomłoty dziękując za spotkanie podkreśliła szczególną wagę tego typu inicjatyw i gwarantowała pomoc samorządu gminy Kostomłoty we wsparciu nowych i istniejących zainwestowań. Szczególne słowa podziękowań przekazała na ręce p. Marchewki i jego pracowników, dzięki zaangażowaniu których osiągnięto szczególnie wysoki poziom spotkania i jego nietuzinkowy klimat.

Gmina Kostomłoty / fot. gk

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

kto wie moze i ta gmina coś zdaiała dajmy szanse nowej wójtowej niech próbuje

This comment was minimized by the moderator on the site

Przecież tam pies z kulawą nogą nie zainwestuje

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

allago reklama kino Obszar roboczy 1

komnet internet

 

hydrotech do gazety nowa reklama

panele 5kw

 

stihl

58543632 295375021394617 475021145259638784 n

pelka baner

Serwis

taxi stas

drewno kominkowe

zuk baner

handlo trans

0001