poniedziałek 10.08.2020

Imieniny: Bogdana Borysa

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Średzcy pięściarze bohaterami serialu „Na ratunek 112”

Średzcy pięściarze bohaterami serialu „Na ratunek 112”

23.03. 2019

Po raz kolejny w powiecie średzkim nagrywane były sceny do serialu „Na ratunek 112”. Tym razem ekipa programu gościła w klubie GLORY boxing – kick – boxing Środa Śląska.

Jak się okazuje, w sali treningowej klubu nagrywano sceny do serialu Polsatu nie po raz pierwszy.  – Nagrania do serialu „Na ratunek 112” realizowane były w naszym klubie już drugi raz. Poprzednim razem braliśmy udział w nagrywaniu scen do 299 odcinka. Ja ogrywałem rolę trenera boksu, natomiast moi zawodnicy Krzysiek, Michał i Marcel odgrywali role zawodników nielegalnych walk – wyjaśnia trener Radosław Pupin. - Kolejny odcinek przygotowywany był niedawno, więc niestety nic więcej nie mogę powiedzieć - dodaje. Dlatego wszystkich fanów serialu zapraszamy przed telewizory, aby wspólnie obserwować historie średzkich bohaterów. Kiedy? Tego dowiemy się niebawem.

- Dla nas przede wszystkim jest to reklama, pokazanie klubu oraz zawodników na skalę całego kraju, ale jest to również niesamowita przygoda, możliwość doświadczenia bycia „aktorem” oraz poznanie tajników powstawania tej produkcji  – podkreśla Radosław Pupin.

Serial trwa 30 minut, a nagrywanie scen cały dzień, więc jest to monotonna i ciężka praca.  Całodniowy „trening” pod "nadzorem" kamer jest męczący, nawet dla najlepszych zawodników.

O tym, jak trenerowi i zawodnikom "poszło" w poprzednim odcinku, możemy przekonać klikając TUTAJ.

Przy okazji zachęcamy do skorzystania z darmowego treningu dla początkujących, jaki oferuje klub GLORY boxing – kick – boxing Środa Śląska w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17:00. Zajęcia odbywają się w budynku OSiR przy stadionie miejskim (sala na górze).

(kb) / fot. z archiwum klubu

Udostępnij ten artykuł:

 

Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Koronawirus / statystyki:

Najnowsze komentarze

A kto wydał zarządzenie żeby na ŁAŃCUCH zamknąć furtkę na stadion,żeby od ulicy górnej nie można był...
A pieniądze z Unii to braliście i bierzecie.Eksport do Francji,kierowcy na Tiry,na winobranie ,ale F...
Tyś jest żołnierz Polski, którego Bóg uratował z toni, abyś nadal walczył za Ojczyznę.
Nikt nie przebije biedronki

Lokalne ogłoszenia drobne

09.08.2020 20:26 wrote:

Zapraszamy wszystkich z pragnieniem rozważania Słowa Bożego (Biblii) na środowe spotkania w Środzie śląskiej o godzinie 18.00 Zainteresowa…

09.08.2020 15:53 wrote:

Kupie hale magazynowe z mozliwoscia przerobienia na chlodnie do 250m2…

29.07.2020 10:26 wrote:

Witam, zlecę rozbiórkę murowanych komórek lokatorskich. Jako formę zapłaty proponuję odbiór cegieł z rozbiórki. Czerwona cegła wypalana. Zap…

29.07.2020 06:23 wrote:

Kupię dom wolnostojący / szeregówka. W związku ze zmianą pracy poszukuję domu na terenie Środy Śląskiej. Tel 785 558 716…