czwartek 23.01.2020

Imieniny: Ildefonsas Rajmunda

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

"Średzka Zima 2019". Turniej piłkarski

"Średzka Zima 2019". Turniej piłkarski

18.02. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Wczoraj na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej, odbył się turniej piłkarski, w którym uczestniczyło 6 drużyn z terenu gminy Środa Śląska:

LKS Pagel Komorniki, Błękitni Chwalimierz, Wulkan Ogrodnica, Iskra Proszków, Czarni Kulin i Piast Przedmoście.

Pomysłodawcą i organizatorem turnieju był Rafael Gadzała - prezes LKS Pagel Komorniki, który jak mówi: chce, aby drużyny z terenu gminy integrowały się poprzez takie imprezy i aby takie turnieje odbywały się cyklicznie. Brakuje tego typu rywalizacji , więc postanowiłem coś zorganizować. Swoją cegiełkę dodał również prezes LZS-ów p. Gruszczyński , który ufundował dla każdej drużyny po piłce.

Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym” po 5 zawodników + bramkarz , mecz trwał 15 minut. Po wielu zaciętych meczach , drużyny zajęły następujące miejsca:

1/ Piast Przedmoście 13pkt.

2/ Wulkan Ogrodnica 12pkt.

3/ Błękitni Chwalimierz 10pkt.

4/ Pagel Komorniki 6pkt.

5/ Czarni Kulin 3pkt.

6/ Iskra Proszków 0pkt.

- Wspaniała pogoda i taka sama atmosfera sprawiły, że turniej był udany. Dziękuję drużynom za sportową rywalizację. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy na tego typu imprezie. Dziękuję również kibicom, którzy wspierali swoje drużyny, a także miłej koleżance z Chwalimierza za fotografowanie całego turnieju. Gratuluję wszystkim drużynom wyników, bo każda walczyła dzielnie, ale przede wszystkim Piastowi, że z determinacją dążył do wygranej i ten cel osiągnął -  komentuje R. Gadzała.

Organizator

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację