niedziela 14.07.2024

Imieniny: Bonawentury Stelii

// reklama@roland-gazeta.pl // + 48 500 027 343 //

poleasingowe pl 970 250


Zapraszamy na dwudniowe świętowanie Dnia Dziecka w Środzie Śląskiej!

Skomentuj31 maja i 1 czerwca zapraszamy na Powiatowo-Gminne świętowanie Dnia Dziecka nad akwenem Kajaki w Środzie Śląskiej! W tym roku pojawi się mnóstwo atrakcji dla dzieci i młodzieży.W piątek 31 maja w programie przewidziane są takie atrakcje jak: dmuchańce, ścianka wspinaczkowa, malowanie buziek, konkurs układania puzzli na czas, konkurs plastyczny fundacji „Drzewko Szczęścia”, warsztaty rękodzielnicze, stoiska policji, straży pożarnej i PCK oraz poczęstunek. Impreza odbędzie się na terenie Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczym w Środzie Śląskiej, ul. Kilińskiego 33.

W sobotę 1 czerwca Dzień Dziecka rozpoczną turnieje open w koszykówkę, siatkówkę oraz piłkę nożną, dla młodzieży. Turnieje odbędą się na boiskach CESiR.

W tym roku odbędzie się również II edycja Youth Skaters Tournament z gościem specjalnym Bartkiem Listkiem oraz pokazy skimboardowe.

Na scenie zaprezentują się cztery grupy taneczne Akademia ruchu i tańca "Bans", soliści Gosia Pauka oraz instrumentaliści Sylwii Dyderskiej, zespół Music Booth, DJ-e: Wiktor Bronowicki oraz Mc Harry.

W strefie zabaw na dzieci czekać będzie mnóstwo darmowych atrakcji, wśród których znajdziemy: dmuchańce, eurobungee, kolejka elektryczna, kule wodne.

Na terenie imprezy powstanie strefa integracji, przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami, a w niej m.in. warsztaty artystyczne, gry i zabawy z animatorami, malowanie twarzy i tatuaże brokatowe.

Zapraszamy na stoisko Biblioteki Publicznej w Środzie Śląskiej, gdzie odbędzie się kiermasz książki, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy oraz stoisko Oddziału Rejonowego PCK w Środzie Śląskiej z loterią fantową.

Mnóstwo wrażeń dostarczą dzieciom również gminne jednostki OSP Brodno, OSP Bukówek, OSP Cesarzowice, Ochotnicza Straż Pożarna w Rakoszycach, Straż Pożarna w Środzie Śląskiej, Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej, Straż Miejska w Środzie Śląskiej, poprzez pokazy oraz wspaniałe zabawy edukacyjne i sportowe.

Dodatkowo na miejscu imprezy znajdziecie stoiska handlowe z zabawkami, balonami oraz dziecięcym rękodziełem.

Nie zabraknie także pysznych smakołyków, które umilą Wam ten wyjątkowy dzień - burgery, hot dogi, gyros, zapiekanki, frytki, zakręcony ziemniak, wata cukrowa, popcorn, lody, shake'i, bubble tea, kawa mrożona.  Poczęstunek dla występujących przygotuje Pani Agnieszka Kogutek (KGW Środa Śląska).

Aby ułatwić naszym najmłodszym dojazd na imprezę zarówno 31.05 i 01.06, na terenie gminy zostaną uruchomione dodatkowe kursy autobusów, które pozwolą na dojazd i powrót z tego wydarzenia. Transport zapewnia Średzka Komunikacja Publiczna.

443696434 970495005086334 4751134266137985690 n

Wszystkie atrakcje (oprócz usług handlowo-gastronomicznych) są nieodpłatne.

Zapraszamy Was na wspólne szaleństwo nad akwenem Kajaki. To będzie niezapomniana zabawa! Do zobaczenia.

Na wydarzenie zapraszają:

Organizatorzy
Miasto i Gmina Środa Śląska, Powiat Średzki, Dom Kultury w Środzie Śląskiej

Partnerzy wydarzenia
OSiR Środa Śląska, Centrum NGO Środa Śląska, Oddział Rejonowy PCK w Środzie Śląskiej, Średzka Komunikacja Publiczna, Młodzieżowa Rada Powiatu Średzkiego, Młodzieżowa Rada Miejska Gminy Środa Śląska, Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej, Fundacja Eudajmonia, Stowarzyszenie Włączeni, Stowarzyszenie „Ostoja” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami, OSP Brodno, OSP Rakoszyce, OSP Bukówek, OSP Cesarzowice, Straż Pożarna w Środzie Śląskiej, Straż Miejska w Środzie Śląskiej, Komenda Powiatowa Policji w Środzie Śląskiej

Sponsorzy
Bank Spółdzielczy w Środzie Śląskiej, Fundacja DRZEWKO szczęścia, Kampol, HMT, Kinderplaneta, Nordis, Empol

(dk)

Szczegóły na plakacie poniżej.

   


Wczytywanie komentarza... Komentarz zostanie odświeżony po 00:00.
Zaloguj się aby dodać komentarz.
pozostały limit znaków.
Zaloguj się za pomocą ( Zarejestruj się? )


To proste jak zdobywali swiadectwa i dyplomy studiow wyzszych. Przykladem sa Kaczynscy. Jaroslaw Kaczynski jest dobrym ...
ile w takich obozach pracy mozna zarobic - 800 czy 1000 euro net max miesiecznie? Wyzysk ...
Kolejny obóz pracy w święta,niedzielę i każdy możliwy dzień.Tylko Polak potrafi być tak podwładny i oddawać ...

Lokalne ogłoszenia drobne

06.05.2024 04:43 wrote:

Kupię przeróżne Antyki / Starocie z Domu, Mieszkania, Strychu, Willi ...Mniejsze Meble, Obrazy i Obrazki, Ikony, Porcelanę, Kilimy, Lampy, Sreb…

21.04.2024 10:58 wrote:

Kupię stare krajalnice do mięsa z kołem zamachowym na kolbe, wagi sklepowe oraz inne pamiątki z przedwojennych sklepów mięsnych oraz masarni. Pł…

19.03.2024 15:58 wrote:

Sprzedam mieszkanie 76,02m2 w Środzie Śląskiej przy ul. Jesionowej. Mieszkanie prawie w całości wykończone. https://www.otodom.pl/pl/oferta/mies…

20.02.2024 19:12 wrote:

Kupię kable płaskie podtynkowe 3x1,5 i 3x 2,5  20 rolek. Tel 500 844 143…

ekogroszek baner

ogrody pawlowski trawniki www


Nie przegap tych artykułów.