Wydrukuj tę stronę
Burmistrz Środy Śląskiej ogłasza konsultacje społeczne

Burmistrz Środy Śląskiej ogłasza konsultacje społeczne

Cz, 12.07.2018 11:14

Burmistrz Środy Śląskiej ogłasza konsultacje społeczne dot. potrzeb w zakresie dalszej gazyfikacji na terenie miasta i na obszarach wiejskich Gminy Środa Śląska.Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Środa Śląska oraz Zarządcy nieruchomości na terenie gminy środa Śląska!

W związku z indywidualnymi zapytaniami Mieszkańców naszej Gminy o plany dalszej rozbudowy sieci gazowej i możliwość przyłączenia do sieci gazowej na terenie miasta i miejscowości wiejskich naszej gminy, po konsultacji z Zakładem Gazowniczym we Wrocławiu, zwracam się do Państwa z prośbą o przesłanie deklaracji zamiaru przyłączenia się do sieci gazowej.

Deklaracja przyłączenia się do sieci gazowej powinna zawierać imię i nazwisko właściciela nieruchomości/zarządcy nieruchomości, rodzaj i adres nieruchomości oraz wstępny, przewidywany termin przyłączenia do sieci gazowej, a także obecny sposób ogrzewania mieszkania (domu) lub innej nieruchomości.

Deklaracje przyłączenia się do sieci gazowej w ramach konsultacji społecznych można składać:

  • • osobiście w Punkcie Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej pl. Wolności 5 (parter),
  • • drogą pocztową na adres: Urząd Miejski, pl. Wolności 5, 55-300 Środa Śląska,
  • • elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin na przesłanie deklaracji przyłączenia się do sieci gazowej, w ramach konsultacji społecznych, upływa 30 września 2018 r. Wszelkich informacji w sprawach dot. ww. konsultacji społecznych udziela Andrzej Bielski – sekretarz Gminy Środa Śląska, tel. 71 39 60 735, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po zebraniu wszystkich danych na bazie złożonych przez Państwa deklaracji zbiorcza informacja wynikająca z konsultacji społecznych zostanie przesłana do Zakładu Gazowniczego we Wrocławiu, celem dokonania analizy techniczno-ekonomicznej i sporządzenia docelowego planu rozbudowy sieci gazowej na poszczególnych obszarach miasta i gminy Środa Śląska.

Środa Śląska, 12 lipca 2018 r.

Burmistrz Środy Śląskiej

/-/ Adam Ruciński

--- OGŁOSZENIE URZĘDU MIEJSKIEGO W ŚRODZIE ŚLĄSKIEJ ---