Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

piątek, 22 listopad 2019 - ROLAND - powiat średzki / Środa Śląska, Miękinia, Malczyce, Udanin, Kostomłoty

W ostatnim czasie otrzymaliśmy wiadomość od czytelnika dotyczącą, jego zdaniem - niebezpiecznej infrastruktury drogowej na ul. Malczyckiej. Prosi o interwencję w tej sprawie, bo jak mówi - problem odczuł "na własnej skórze".

piątek, 22 listopad 2019 22:25

Kolizja kilku samochodów w Wilkszynie

Zdarzenia drogowe w tym miejscu zgłaszane są coraz częściej. W miejscowości Wilkszyn przy ul. Głównej wczoraj ponownie doszło do kolizji.

Członkowie Klubu Europejskiego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Środzie Śląskiej, wraz z opiekunami Ewą Ek i Pawłem Wenderskim, 15 listopada wzięli udział w wycieczce „Śladami Gerharta Hauptmanna” zorganizowanej przez Małgorzatę Urlich- Kornacką, znaną germanistkę i przewodniczkę po Dolnym Śląsku.

piątek, 22 listopad 2019 17:08

Droga Udanin - Piekary oficjalnie otwarta!

Odebrano kolejną powiatową inwestycję drogową, tym razem w Udaninie. W dzisiejszym symbolicznym  przecięciu wstęgi, włodarzom powiatu średzkiego i gminy Udanin towarzyszył poseł na sejm RP Paweł Hreniak.

piątek, 22 listopad 2019 16:38

Pomnik przy ul. Malczyckiej - jak nowy

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Architektury Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej informuje, iż zakończyły się prace naprawcze pomnika przy ul. Malczyckiej.

piątek, 22 listopad 2019 13:08

Kondolencje dla ks. Piotra Kijka

"Ludzie odchodzą, lecz pamięć o nich pozostaje na zawsze w sercach tych, którzy ich znali i kochali..."

Mija pierwszy rok kadencji Wójta Gminy Udanin Wojciecha Płaziuka. Przypominamy najważniejsze wydarzenia minionego roku.

piątek, 22 listopad 2019 10:36

Profilaktyczne chlorowanie wody

Średzka Woda sp. z o.o. w Środzie Śląskiej informuje, że do dnia 26.11.2019 r. w miejscowościach Rzeczyca, Brodno, Zakrzów, Słup, Kobylniki, Odyniec prowadzone będzie profilaktyczne chlorowanie wody.

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

No niestety w Szczepanowie i Ciechowie nie było takich uczniow. Niech ktoś to wyjaśni
ubolewam że wciąż tylko zbiórki a przecież płacimy na tę rzekoma służbe zdrowia składki - podatki i ...
gratulacje chłopaki
a może tak by ktoś pogratulował młodzieży a nie tylko jadem plujecie ?!

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.