Wydrukuj tę stronę
Konsultacje społeczne dot. potrzeb w zakresie gazyfikacji

Konsultacje społeczne dot. potrzeb w zakresie gazyfikacji

Pt, 07.09.2018 09:33

Burmistrz Środy Śląskiej ogłasza konsultacje społeczne dot. potrzeb w zakresie dalszej gazyfikacji na terenie miasta i na obszarach wiejskich Gminy Środa Śląska.Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Środa Śląska oraz Zarządcy nieruchomości na terenie Gminy środa Śląska

W związku z indywidualnymi zapytaniami  Mieszkańców naszej Gminy o plany dalszej rozbudowy sieci gazowej i możliwość przyłączenia do sieci gazowej na terenie miasta i miejscowości wiejskich naszej gminy, po konsultacji z Zakładem Gazowniczym we Wrocławiu, zwracam się do Państwa z prośbą  o przesłanie deklaracji zamiaru przyłączenia się do sieci gazowej.

Deklaracja przyłączenia się do sieci gazowej powinna zawierać imię i nazwisko właściciela nieruchomości/zarządcy nieruchomości, rodzaj i adres nieruchomości oraz wstępny, przewidywany termin przyłączenia do sieci gazowej, a także obecny sposób ogrzewania mieszkania (domu) lub innej nieruchomości.

Deklaracje przyłączenia się do sieci gazowej w ramach konsultacji społecznych można składać:
• osobiście w Punkcie Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej pl. Wolności 5 (parter),
• drogą pocztową na adres: Urząd Miejski, pl. Wolności 5, 55-300 Środa Śląska,
• elektronicznie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin na przesłanie deklaracji przyłączenia się do sieci gazowej, w ramach konsultacji społecznych, upływa 30 września 2018 r. Wszelkich informacji w sprawach dot. w/w konsultacji społecznych udziela Andrzej Bielski – sekretarz Gminy  Środa Śląska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Po zebraniu wszystkich danych na bazie złożonych przez Państwa deklaracji zbiorcza informacja wynikająca z konsultacji społecznych zostanie przesłana do Zakładu Gazowniczego we Wrocławiu, celem dokonania analizy techniczno-ekonomicznej i sporządzenia docelowego planu rozbudowy sieci gazowej na poszczególnych obszarach miasta i gminy Środa Śląska.

Informacja Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej