środa 26.01.2022

Imieniny: Tymoteusza Michala

Fot. UM Fot. UM

Kontrakt na budowę lamp w 5 miejscowościach

Pt, 14.01.2022 15:30
 •  

12 stycznia w średzkim magistracie burmistrz i skarbnik podpisali z przedstawicielem firmy ELEKTROTIM z Wrocławia umowę na budowę nowych lamp w Jastrzębcach, Szczepanowie, Gozdawie, Cesarzowicach i Wrocisławicach.


REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Budowa lamp będzie realizowana w ramach zadania „Rozbudowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Środa Śląska”. Pierwsza część zadania obejmuje budowę oświetlenia w Jastrzębcach, gdzie powstaną 4 lampy oraz w Szczepanowie na ul. Bocznej, gdzie zamontowane będą 3 lampy.

Druga część zadania dotyczy Gozdawy, gdzie zamontowane będą 2 nowe punkty świetlne, w tym jeden z dwoma oprawami, Cesarzowic, gdzie zamontowane będą 3 lampy oraz Wrocisławic, gdzie powstanie 1 punkt świetlny.

Podpisany kontrakt w obecności burmistrza Adama Rucińskiego wręczyli wykonawcy radna Wioletta Borkowska ze Szczepanowa oraz radny Zdzisław Kruszelnicki z Wrocisławic. Wartość kontraktu na obie części zadania to kwota ponad 129 tys. zł. Termin zakończenia prac to koniec czerwca 2022.

(prg)

ko lamp

 • 3
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 2

REKLAMA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


powrót na górę
Najnowsze komentarze:
 • Woytek Kopacz powiedział(a) Więcej
  Anno i Wiktorze to dzięki waszej przychylności i pomocy wiele inicjatyw obywatelskich doszlo do szczęśliwego finalu. Dziękuję za 21 lat... godzinę temu.
 • Tak sobie myśle powiedział(a) Więcej
  Powiadasz ze zanles wielu takich..pewnie sami dobrowolnie zgodzili się być szczurami laboratoryjnymi i teraz jest jak jest...ale dobrze oby jak... 2 godziny temu.
 • Marek powiedział(a) Więcej
  A jak pisał burmistrz do starosty zeby cos z tym zrobil to powiat przeprosin chcial ze nie ich punkt. To w koncu kto tym zarzadza i czy Burdzy ktory... 8 godzin temu.
REKLAMA
reklama@roland-gazeta.pl

Lokalne ogłoszenia drobne

23.01.2022 18:18 wrote:

Praca dla pomocy kuchennej /kucharki - dorywcza w weekendy lub w tygodniu - tel 885 17 64 63…

19.01.2022 20:08 wrote:

Wykonuję drobne prace spawalnicze - meble, płoty, bramy, stoliki, wózki, i inne. Zapraszam do współpracy 792 279 495 - Tomasz…

19.01.2022 20:06 wrote:

Kupię przyczepkę ubezpieczoną, z tabliczką znamionową - czyli legalną z papierami, samoróbkę. Jeśli chcesz sprzedać skontaktuj się ze mną. …

06.01.2022 11:32 wrote:

KUPIĘ ANTYKI po SPRZĄTANIU / CZYSZCZENIU / LIKWIDACJI - NIERUCHOMOŚCI - DOMU, MIESZKANIA, WILLI ...Interesują mnie : Stare Obrazy, Ikony, o…