Wydrukuj tę stronę
SZTUKA Restaurant - Mariusz Komenda z rodziną, gościnnie Grzegorz Zawierucha (po prawej).

Niezła Sztuka. Mariusz Komenda otwiera restaurację, gościem zwycięzca 8 edycji programu MasterChef!

Pn, 03.08.2020 14:56

Wczoraj odwiedziliśmy restaurację "Sztuka Restaurant" w Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej, gdzie szef Mariusz Komenda serwował kolację z okazji otwarcia swojego lokalu.Rodzinna ekipa z pomocą gościa - Grzegorza Zawieruchy - zwycięzcy 8 edycji programu MasterChef Polska, przygotowała przepyszną przystawkę w postaci kremu z cebuli podanego bardzo oryginalnie w cebulach.

Daniem głównym była polędwica wieprzowa z pure z białej cebuli i pomarańczy z marynowanym prawdziwkiem, a na deser beza Pavlova z musem z mango. Kucharze zadbali o każdy szczegół prezentowanych dań, a także o dobrą atmosferę podczas kolacji. Rozmawiali z zaproszonymi gośćmi na temat ich odczuć po zjedzeniu każdego dania.

Miłym akcentem była także możliwość zrobienia sobie zdjęcia z ekipą oraz uzyskanie autografu od popularnych już w całym kraju Mariusza i Grzegorza.

Mariusz pozwolił nam zajrzeć za kulisy, czyli do kuchni. Oj, było gorąco, ale efekty wspaniałe i mamy nadzieję, że już za kilka dni każdy będzie mógł skosztować tych pyszności.

W imieniu szefa Mariusza Komendy zapraszamy serdecznie. Zachęcamy też do obejrzenia naszej fotorelacji.