Przejdź do głównej treści
34
lata

RAZEM

Posłanka Jolanta Niezgodzka z wizytą w Urzędzie Miejskim. W centrum uwagi przebudowa dworca PKP

Wczoraj Urząd Miejski w Środzie Śląskiej odwiedziła Jolanta Niezgodzka, Posłanka na Sejm RP. Jednym z głównych tematów rozmów były kwestie związane z dworcem PKP oraz planowaną jego przebudową. Parlamentarzystkę przyjęli Burmistrz Elżbieta Czarnota oraz Zastępca Burmistrza Marcin Brzeziński. Podczas spotkania omówiono także bieżące sprawy oraz najważniejsze inwestycje na terenie gminy.

galeria
Posłanka Jolanta Niezgodzka z wizytą w Urzędzie Miejskim / fot. Gmina Środa Śląska

Korzystając z wizyty, przedstawiciele Gminy zaprezentowali Posłance teren dworca PKP w Środzie Śląskiej, przybliżając plany budowy nowego parkingu oraz złożony wniosek dotyczący modernizacji obiektu. Posłanka wyraziła poparcie dla tej inicjatywy i zadeklarowała wsparcie projektu na wyższych szczeblach.

Dziękujemy za wizytę, otwartość na lokalne sprawy oraz merytoryczne spotkanie.

Gmina Środa Śląska




Spodobał Ci się artykuł?
Podziel się w społecznościach

GALERIA

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.