Posłanka Jolanta Niezgodzka z wizytą w Urzędzie Miejskim. W centrum uwagi przebudowa dworca PKP
Wczoraj Urząd Miejski w Środzie Śląskiej odwiedziła Jolanta Niezgodzka, Posłanka na Sejm RP. Jednym z głównych tematów rozmów były kwestie związane z dworcem PKP oraz planowaną jego przebudową. Parlamentarzystkę przyjęli Burmistrz Elżbieta Czarnota oraz Zastępca Burmistrza Marcin Brzeziński. Podczas spotkania omówiono także bieżące sprawy oraz najważniejsze inwestycje na terenie gminy.

Korzystając z wizyty, przedstawiciele Gminy zaprezentowali Posłance teren dworca PKP w Środzie Śląskiej, przybliżając plany budowy nowego parkingu oraz złożony wniosek dotyczący modernizacji obiektu. Posłanka wyraziła poparcie dla tej inicjatywy i zadeklarowała wsparcie projektu na wyższych szczeblach.
Dziękujemy za wizytę, otwartość na lokalne sprawy oraz merytoryczne spotkanie.
Gmina Środa Śląska
Podziel się w społecznościach
GALERIA
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343











