Wydrukuj tę stronę
Rozstrzygnięcie konkursu i rozwijanie czytelnictwa w przedszkolu w Ciechowie

Rozstrzygnięcie konkursu i rozwijanie czytelnictwa w przedszkolu w Ciechowie

13.05. 2019

Okres Świąt Wielkanocnych dobiegł końca, dlatego też w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie 7 maja br. odbyło się ogłoszenie wyników konkursu pt. „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”.

Komisja konkursowa w składzie p. Bożena Błaszczyszyn oraz p. Monika Smela miała niełatwe zadanie, gdyż wszystkie ozdoby były piękne, a dzieci wykazały się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Każdy z uczestników otrzymał dyplom, a także nagrodę za zajęcie danego miejsca.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych zmaganiach.

***

7 maja Przedszkole Publiczne w Ciechowie odwiedził specjalny gość p. Andrzej Bielski – Sekretarz Gminy Środa Śl., który spotkał się z dziećmi w celu wspólnego czytania ulubionych bajek. Nasz gość zaprezentował przedszkolakom bajkę pt. „O rybaku i złotej rybce” metodą teatrzyku kamishibai, która ma na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.

Nie zabrakło także opowiadań o ulubionych bohaterach dzieci, czyli przygód Gangu Słodziaków. Tym samym p. Andrzej Bielski przyczynił się do realizacji projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, w którym nasze przedszkole bierze udział. Dzieci
z dużym zaciekawieniem i uwagą wsłuchiwały się w czytane bajki i opowiadania.

Dziękujemy p. Andrzejowi Bielskiemu za odwiedziny w naszym przedszkolu oraz wspólne czytanie.

red. M.M. / fot. Przedszkole Publiczne w Ciechowie

Udostępnij ten artykuł: