sobota 18.01.2020

Imieniny: Malgorzaty Piotra

 

Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Sztab z Miękini przekazał na konto WOŚP ponad 28 tysięcy złotych!

Sztab z Miękini przekazał na konto WOŚP ponad 28 tysięcy złotych!

14.01. 2019
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Wolontariusze WOŚP w Miękini, wspólnie z Unią Przygody 4x4, która organizowała w minioną sobotę WOŚPowisko w Przedmościu, zebrali ponad 28 tys. zł.

Podczas tegorocznej edycji WOŚPowiska zebrano 15.011,26 zł. Organizatorzy oraz fani motoryzacji  postawili poprzeczkę naprawdę wysoko i pobili ubiegłoroczny rekord.

Następnego dnia wszyscy chcący wesprzeć akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieli do tego mnóstwo okazji. Już od samego rana na ulicach Miękini można było spotkać wolontariuszy, którzy pomimo niesprzyjającej pogody, dzielnie i wytrwale maszerowali ulicami, aby spotkać jak najwięcej osób. I z godziny na godzinę ilość mieszkańców noszących naklejki serduszkiem WOŚP wzrastała.

Na najmłodszych i nie tylko, wiele atrakcji czkało na hali sportowo – widowiskowej w Miękini. Główni organizatorzy, Harcerze z Miękińskiego Szczepu Ha2o zachęcali wszystkich do zabawy. Były integracyjne tańce, karaoke, zagadki logiczno - matematyczne. Maluchy miło spędzały czas na dmuchanych zamkach oraz kosztując prażonej kukurydzy i waty cukrowej. Fani ruchu drogowego, mieli okazję zapoznać się z zasadami panującymi na drogach, a zasady pierwszej pomocy zaprezentowali strażacy ochotnicy z Miękini.

Były też licytacje, które dopełniły dzieła i w sumie na konto WOŚP przekazano kwotę 28.441,39 zł. 

(kb) / fot. kb i Ha2o

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

fajna była impreza brawa dla harcerzy!

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację