poniedziałek 20.01.2020

Imieniny: Fabiana Sebastiana

 

Reklama na protalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Tak się kończy wakacje!

Tak się kończy wakacje!

27.08. 2018
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Wczoraj pomimo wielu imprez organizowanych w jednym czasie, udało nam się na chwilę odwiedzić uczestników Letniego Pikniku z okazji zakończenia wakacji, zorganizowanego  przez średzki Ośrodek Sportu i Rekreacji.


Szczególnie na dzieci czekało wiele atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie, zamki, byk rodeo, kule wodne na Przystani Kajaki, bujak samochodzik oraz elektryczne pojazdy. Wiele osób, aby upamiętnić chwile dobrej zabawy korzystało z fotobudki.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się "mydlane miasteczko". Dzieciom szczególną frajdę sprawiało bieganie w bańkach, które rozbijały się o ich ciała. Starsze pociechy, z pomocą animatora, "zamykane" były w ogromnych bańkach.

Na gości czekały także konkurencje z nagrodami – strzelanie z łuku, konkurs rodeo. Wśród atrakcji znalazły się także sztuczne tatuaże, klauni na szczudłach, zabawa w pianie gaśniczej, malowanie kredą chodnikową czy pokaz paralotnictwa.

Odbyły się także pokazy grupy Orun Capoeira i pokaz sztuk walki klubu Glory Kick-Boxing ze Środy Śląskiej. Gośćmi byli: Dawid Kareciński – aktualny Mistrz Polski w zapasach w stylu klasycznym i Józef Tracz – zapaśnik, medalista olimpijski. Trening funkcjonalny poprowadziła Ania Figarska.

Do dyspozycji był catering: grill, gofry, wata cukrowa i wiele innych smakołyków.

(kb) fot. kb

 

 
Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Dzieciaki chyba najwięcej frajdy miały ale to w sumie dla nich w większości ta impreza. Zanim wrócą do szkoły zdążą jeszcze się wyszaleć bo do września trochę czasu jeszcze zostało.

This comment was minimized by the moderator on the site

No to mamy intensywne zakończenie lata. A do wrześnie jeszcze trochę zostało więc się uda zahaczyć o parę innych imprez. Ten weekend był wyjątkowo zapełniony imprezami i oby tak dalej.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację