piątek 24.01.2020

Imieniny: Rafala Felicji Franciszska

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Tańcz z profesjonalistami! - Zapisy do średzkiego klubu

Tańcz z profesjonalistami! - Zapisy do średzkiego klubu

05.09. 2018
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

24 września br. o godz. 19 00 w sali OSiR-u na ul 1-go Maja w Środzie Śl., rozpoczynają się zajęcia klubu tańca z Wrocławia prowadzonego przez wielokrotnych mistrzów i wicemistrzów Polski w tańcu towarzyskim.

Będą one prowadzone wyłącznie przez Annę i Wojciecha Jabczyńskich, dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci w formie nauki, rekreacji i zabawy, a docelowo, dla chętnych rozwijania się w kierunku sportu, jako filia klubu tańca turniejowego.

Zajęcia obejmować będą tańce latynoamerykańskie (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive), standardowe (walc angielski, wiedeński, tango, fokstrot, quickstep), użytkowe parami i solo(zumba, salsa, diskosolo).

- Zapraszamy serdecznie na spotkanie organizacyjne i życzymy miłego spędzenia czasu - zachęcają państwo Jabczyńscy. - Zapraszamy również na ogólnopolski turniej taneczny, który pod koniec roku, po raz 16. współorganizujemy w Środzie Śląskiej.

Tel. kontaktowy 501 351 114  www.taniec.wroclaw.pl

(red) Fot. ze zbiorów A i W Jabczyńskich

 

 

 
Komentarzy (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Super informacja i dobre wiedzieć że będą prowadzone takie zajęcia. Dobrze że jest jeszcze ktoś komu chce się i ma siły prowadzić takie zajęcia :lol: Oby frekwencja dopisała.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację