wtorek 21.01.2020

Imieniny: Agnieszki Jaroslawa

 

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

Taneczna niedziela w Środzie Śląskiej

Taneczna niedziela w Środzie Śląskiej

04.12. 2018
Reklama:

Internet dla domu, firmyrównież bez abonamentu.
KOMNET / www.komnetpc.pl / tel.: 71 317 28 90.

Niezwykłe widowisko, pełne gracji, barwnych strojów i pięknych wykonań miało miejsce w naszym mieście w minioną niedzielę, 2 grudnia.

Od rana w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr  3 w Środzie Śląskiej rozpoczęła się rywalizacja w ramach XVI Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Środy Śląskiej.

Najpierw wystąpiły pary dziecięce i młodzieżowe, a w bloku wieczornym pary seniorów oraz średzka grupy Ladies. Był też tradycyjny występ gości specjalnych. W gali finałowej zatańczyli - Agata Kocińska i Mateusz Śmikiel, Mistrzowie Polski Pole Dance oraz Finaliści Mistrzostw Świata Pole Dance.

Zawody zorganizowano w kategoria wiekowych. Uczestniczki wyglądały olśniewająco. Każda z dziewcząt, pań, miała przepiękną fryzurę, a ich stroje lśniły w blasku świateł. Falbany, cekiny i koronki przykuwały wzrok. Także chłopcy i mężczyźni w tym dniu wyglądali szczególnie, każdy z nich eleganckim i dostojnym krokiem zmierzał ku swojej partnerce. Jednak serca widzów, jak zawsze, porwały występy najmłodszych uczestników.

Turniej zorganizowali: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Środzie Śląskiej, Średzki Park Wodny, Gmina Środa Śląska oraz instruktorzy wrocławskiej szkoły tańca - Anna i Wojciech Jabczyńscy.

Oficjalne wyniki konkursu można znaleźć TUTAJ.

(kb) / fot. kb

 

 
Komentarzy (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację