wtorek 29.09.2020

Imieniny: Michała Michaliny

Reklama na portalu

oraz w bezpłatnym wydaniu gazety - kontakt

środa, 22 styczeń 2020 - ROLAND - powiat średzki / Środa Śląska, Miękinia, Malczyce, Udanin, Kostomłoty

W miniony wtorek, po godzinie 21:00, na obwodnicy Środy Śląskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.

Biblioteka Publiczna w Środzie Śląskiej zaprasza przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych (klas 1-3) z terenu miasta i gminy Środa Śląska do udziału w Walentynkowym Konkursie Recytatorskim.

środa, 22 styczeń 2020 19:00

Babciu, Dziadku - Kocham Cię!

Justyna Pilarska, Jolanta Maniowska, Jadwiga Semczuk i Janina Hojwa - dzięki tym Paniom uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej w Ujeździe Górnym mogły przygotować przedstawienie dla swoich babć i dziadków, które odbyło się 22 stycznia o godz. 10:00. 

W połowie stycznia czytelniczka zwróciła się do nas z prośbą o interwencję w kwestii złego stanu kładki pieszo-rowerowej, która znajduje się w okolicach ul. Na Polance w Środzie Śląskiej.

Do policyjnego aresztu trafiły dwie osoby, którym śledczy przedstawili łącznie 10 zarzutów.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 22:00, na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Źródła. Prawdopodobną przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa, w wyniku czego doszło do zderzenia samochodów marki Renault i Nissan.

Zobacz na własne oczy jak niemożliwe staje się możliwe. Widowisko dla całej rodziny, pełne magii i iluzji, przedstawi Bartosz Lewandowski – finalista telewizyjnego programu „Mam Talent”.

17 stycznia po godzinie 16:00, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej odebrał zgłoszenie dot. samochodu osobowego, który wypadł z drogi w pobliżu miejscowości Ujazd Górny.

Najbliższe wydarzenie

Wydarzenie rozpocznie się za:

Najnowsze artykuły

Najnowsze komentarze

Dzieciom wielkie gratulacje. Ale widać że na siłę pan Ruciński chce zaistnieć w mediach i szuka każd...
I na ul.świdnicka 5-7 i dalej wzdłuż ulicy do skrzyżowania z Kościuszki ludzie palą wszystkim totaln...
dziękujemy za taką pomoc,jesteście nastawieni przeciwko ludziom tak wam nakazano i nic tego nie zmie...
Ile kosztuje miesiąc utrzymania całej straży miejskiej? Jakie są osiągnięcia strażników np w zeszłym...

Lokalne ogłoszenia drobne

22.09.2020 08:10 wrote:

KUPUJĘ za Gotówkę - różne ANTYKI - SKUP ANTYKÓW / STAROCI - SZYBKI KONTAKT - ! -Interesują mnie starodawne: Obrazy, Obrazki, Ikony, Witraże…

18.09.2020 07:11 wrote:

Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogaty…

16.09.2020 09:43 wrote:

Wynajmę lokal użytkowy z witrynami o pow. 64 m2 na nowym osiedlu Leśmiana w Brzegu Dolnym. Atrakcyjne sąsiedztwo i lokalizacja. 607462503…

04.09.2020 15:18 wrote:

KUPIĘ ANTYKI - SKUP ANTYKÓW - LIKWIDACJA - MIESZKANIA, KOLEKCJI - GOTÓWKA - SZYBKI KONTAKT ! Z Mebli interesują mnie m.in.: antyczne Stolik…

Koronawirus / statystyki:

Ostrzeżenie pogodowe / powiat średzki

TodayNo special awareness requiredTomorrowNo special awareness required... więcej informacji.