Wydrukuj tę stronę
Dobre relacje samorządu z parlamentem

Dobre relacje samorządu z parlamentem

Śr, 02.12.2020 22:26

Wczoraj poseł Paweł Hreniak odwiedził gminę Udanin. Tematem spotkania z wójtem Wojciechem Płaziukiem było omówienie zadań obecnie realizowanych w gminie oraz projektów, o które gmina wnioskowała lub ubiega się na rok 2021.– Dziękuję panu posłowi za merytoryczne spotkanie dotyczące gminy Udanin. Podczas spotkania poruszyliśmy tematy związane z tegorocznym budżetem i z projektem budżetu na rok 2021 – mówi wójt gminy Udanin Wojciech Płaziuk.

Oprócz spraw bieżących dotyczących gminy, spotkanie było również doskonałą okazją do zaprezentowania nowego samochodu OSP KSRG Udanin i podziękowania posłowi za wsparcie przy realizacji zadania, w ramach którego doposażono jednostkę.

Swoje zadowolenie ze spotkania wyraził również poseł na Sejm RP Paweł Hreniak, dla którego bardzo ważne są dobre relacje z samorządami. To właśnie dzięki zaangażowaniu samorządowców, którzy cenią sobie współpracę z władzami krajowymi (rządem i parlamentarzystami), sprawy lokalnych społeczności docierają „do góry”.

– Dziękuję za spotkanie panu wójtowi Wojciechowi Płaziukowi. Gratuluję nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Udaninie – podsumowuje Paweł Hreniak.

(mk) / fot. gu