poniedziałek 09.12.2019

Imieniny: Wieslawa Leokadii

 
Uzbrojenie terenów inwestycyjnych w toku

Uzbrojenie terenów inwestycyjnych w toku

07.12. 2018

Trwa realizacja projektu dofinansowanego ze środków unijnych, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Obejmuje on budowę sieci kanalizacyjnej, wodociągowej i teletechnicznej oraz budowę dróg wewnętrznych w stale rozrastającej się strefie aktywności gospodarczej w obrębie miejscowości Źródła, Błonie i Miękinia. W efekcie, na kolejnych inwestorów czekać będzie 14 ha terenów inwestycyjnych.

Dotychczas w ramach zadania największy postęp prac odnotować można przy budowie dróg wewnętrznych w obrębie Miękinia i Błonie, gdzie wykonano sieć wodociągową, kanalizację sanitarną, instalacje teletechniczne i elektryczne pod oświetlenie drogowe oraz rozpoczęto prace bitumiczne.

Na ulicy Maszynowej wykonano wodociąg, kanalizację sanitarną, podbudowę pod nawierzchnię i rozpoczęto prace bitumiczne. Najmniej zaawansowane są prace na ul. Piaskowej, gdzie dotychczas wykonano wodociąg i rozpoczęto prace związane z rozbudową kanalizacji sanitarnej oraz oświetlenia drogowego.

(gm)

fe prxdsxue effrxpoziomxp

Komentarzy (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

A nasz piewca i orator czym się pochwali?! Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie przenieść siedzibę gminy Śr.Śl. do Miękini .

This comment was minimized by the moderator on the site

:lol: i to się chwali kolejne miejsce dla inwestorów wspaniale jeszcze tylko odpowiednia promocja i pojdzie jak z platka gratulacje wójcie

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację